Форма входу |
Гість
Група: Гість
Ми дуже раді, що ви завітали до нас. Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!
|
Статистика |

Онлайн всього: 7 Гостей: 7 Користувачів: 0
|
|
Головна » Регіональні заходи
« 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 159 160 »
Модуль «Чат з чемпіонами та навички лідерства» Всеукраїнського заходу НОК України #OlympicLab провели Ніна Лемеш, заслужений майстер спорту з біатлону, Ігор Якименко, майстер спорту України з біатлону та лижних гонок, Віктор Балабко, заслужений тренер України з боксу для спортсменів Новгород-Сіверщини, відділень боксу та біатлону обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Говорили про те, як спортсмен початкової групи підготовки досягає найвищих результатів у спорті вищих досягнень, про фізичну ... ... Читати далі »
|
Українські сім’ї незламні, дружні та спортивні традиційні змагання для спортивних сімей Чернігова «Тато, мама, я - спортивна сім’я» пройшли під час двох повітряних тривог та в укритті. Але орки нас не зламають і не залякають!
За ініціативи викладача фізичної культури Чернігівської зош 19 Хорт Тетяни спільно з працівниками Чернігівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та за підтримки Відділення НОК України в Чернігівській області чотирнадцять спортивних сімей 2-Б к... ... Читати далі »
|
У новому спортивному залі Куликівського ліцею відбувся спортивно-оздоровчий захід «З Україною в серці» в рамках Всеукраїнського проєкту серед дітей та молоді «Do Like Olympians» серед учнів 3в та 3б класів.
Організатор та ініціатор олімпійського заходу - відділення Національного Олімпійського комітету України в Чернігівській області.
Напередодні з юними учасниками «олімпійських» естафет зустрілися селищний голова Юлія Постернак та голова відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш,... ... Читати далі »
|
«Будь–який формат участі спортсменів із держав–агресорів у міжнародних змаганнях є недопустимим,»- наголосила голова відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області Ніна Лемеш під час першого у 2024 році засідання виконкому регіонального олімпійського осередку.
Засідання розпочали з відзначення кращих атлетів Чернігівщини за значні досягнення у спорті.
Почесною грамотою обласної ради з врученням нагрудного знаку нагороджено Інну Афонченко – чемпіонку світу зі стрі... ... Читати далі »
|
Всеукраїнський захід НОК України OlympicLab у Новгороді-Сіверському.
За ініціативи члена відділення НОК України в Чернігівській області, Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Віктора Балабко за участі міського голови Новгород-Сіверської прикордонної громади Людмили Ткаченко, голови районної військової адміністрації Сергія Сергієнко, вихованців загально-освітніх шкіл та дитячо-юнацької спортивної школи проведено Благодійний турнір з боксу серед боксерів-початківців «ОЛІМПІЙСЬ... ... Читати далі »
|
Про участь 17-річного Дмитра Крюкова та 16-річного Олександра Голіка – спортсменів, які представляють сьогодні Чернігівщину у складі збірної команди України на IV зимових юнацьких Олімпійських іграх в Південній Кореї, говорили сьогодні досвідчені спортсмени, керівники спортивних дитячих закладів області зі студентами Фахового коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Національного університету «Чернігівська політехніка».
Учасників заходу привітала голова відділення НОК України в Чернігівські... ... Читати далі »
|
Свято олімпійського прапора з нагоди участі збірної команди України у зимових юнацьких олімпійських іграх 2024 року відбулося у Чернігівському ліцеї № 22.
Заклад обрано не випадково, адже саме тут навчається один з нинішніх учасників IѴ зимових юнацьких Олімпійських ігор – 16-річний Олександр Голік.
На світовій арені разом з Олександром Чернігівщину представлятиме і 17-річний Дмитро Крюков.
На церемонію завітала голова відділення НОК України в Чернігівській області, заслужений майстер спорту Укр... ... Читати далі »
|
«Do like Olympians», всеукраїнський проєкт НОК України для дітей та молоді завітав до
СДЮШОР олімпійського резерву «Юність» з футболу Чернігівської обласної ради.
На захід прибули команди Старобілоуського ліцею Новобілоуської сільської ради та КЗ «Чернігівський ліцей» Чернігівської обласної ради. Всі учасники є вихованцями спеціалізованої спортивної школи з футболу. В змаганнях приняло участь 4 команди, двох вікових категорій: 2015-2016 та 2013-2014 років народження.
На початку заходу спортсм... ... Читати далі »
|
Рік олімпійських заходів Відділення НОК України в Чернігівській області стартував Всеукраїнським спортивно-інтерактивним проєктом OlympicLab для дітей, які вже майже два роки щоденно займаються волонтерством.
Антоновицькі павучки - це неймовірні діти віком від семи до сімнадцяти років, які щоденно плетуть сітки, роблять окопні свічки, а також мед з горіхами, різноманітні травʼяні та фруктово-ягідні чаї для військових, які боронять незалежність України.
OlympicLab охопив зразу три теми: волонте... ... Читати далі »
|
Відділення НОК України в Чернігівській області долучилися до проведення Кубку з плавання однієї з військових частин Чернігівщини.
Змагання відзначилися безкомпромісною боротьбою у кожному виді змагань.
Гідно виступили військовослужбовці 8 навчального Чернігівського центру Держспецтрансслужби.
В загальнокомандній естафеті перше місце заслужено вибороли профільні спеціалісти водолазної роти, срібло вибороли військовослужбовці управління штабу навчального центру, бронза - за інженерно-саперною рот... ... Читати далі »
|
|
|
|
Календар |
« Серпень 2025 » |
Пн |
Вт |
Ср |
Чт |
Пт |
Сб |
Нд |
| | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | |
Партнери і Спонсори |


|
Вітаємо! |
Сьогодні: іменинників немає
|
|