Форма входу |
Гість
Група: Гість
Ми дуже раді, що ви завітали до нас. Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!
|
Статистика |
![](/stat/1722049917) ![](/.s/img/cp/49.gif)
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
|
Головна » 2024 » Травень » 27 » Всеукраїнський проєкт OlympicLab за модулем «Загальнолюдські та олімпійські цінності» для Бобровицький ліцеїстів провела Ніна Лемеш.
15:19 Всеукраїнський проєкт OlympicLab за модулем «Загальнолюдські та олімпійські цінності» для Бобровицький ліцеїстів провела Ніна Лемеш. |
Всеукраїнський проєкт OlympicLab за модулем «Загальнолюдські та олімпійські цінності» для Бобровицький ліцеїстів провела Ніна Лемеш, заслужений майстер спорту України з біатлону, чемпіонка Європи, срібна та бронзова призерка Олімпійських ігор, голова Чернігівського олімпійського осередку.
Бобровиччина славиться спортивними здобутками своїх земляків у легкій атлетиці, футболі та особливо важкій атлетиці. Тут починали свій спортивний шлях Віта Руденок та Ольга Коробка, призери чемпіонатів Європи та світу. Ця традиції сьогодні продовжують і ліцеїсти. Обговорили з учасниками, які особисті риси характеру і які цінності мають бути у спортсмена - професіонала, як Олімпійські цінності проявляються у цивільному житті дітей і молоді та як їх можна застосувати у житті.
Ніна Лемеш презентувала історію розвитку олімпізму від древньої Греції до сьогодення та розповіла про свою особисту біатлонну історію .
Грамотами Відділення НОК України в Чернігівській області та цінними подарунками Ніна Лемеш, голова відділення разом з Геннадієм Іванюком, головою громади відзначили кращих спортсменів громади та фіналістів районного етапу Всеукраїнського проєкту Пліч-о-пліч.
Фотографуванням на згадку та автограф-сесією закінчився захід.
|
QR-код посилання на сторінку. Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
|
|
|
|
Категорія: Регіональні заходи |
Переглядів: 133 |
Додав: yulia
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
Партнери і Спонсори |
![](/img/partners/abinbev-178x86.jpg)
![](/img/partners/selo-i-liudy.jpg)
|
Вітаємо! |
Сьогодні: іменинників немає
|
|