Форма входу |
Гість
Група: Гість
Ми дуже раді, що ви завітали до нас. Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!
|
Статистика |
![](/stat/1722052447) ![](/.s/img/cp/49.gif)
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0
|
|
Головна » 2011 » Квітень » 27
Днями у Семенівському районі відбулась особиста першість з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів на призи районної газети "Життя Семенівщини". Турнір пройшов в гострій та безкомпромісній боротьбі. Зустрічі відбувались за олімпійською системою в двох вікових групах. Юні спортсмени намагались продемонструвати свою найкращу гру, показати високий результат, а в цьому їм допомагали численні вболівальники. У молодшій віковій г... ... Читати далі »
|
|
|
|
Партнери і Спонсори |
![](/img/partners/abinbev-178x86.jpg)
![](/img/partners/selo-i-liudy.jpg)
|
Вітаємо! |
Сьогодні: іменинників немає
|
|