Користувачів: 0

Головна » 2011 » Квітень » 27 » Настільний теніс на Семенівщині
23:16
Настільний теніс на Семенівщині
Днями у Семенівському районі відбулась особиста першість з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів на призи районної газети "Життя Семенівщини".
Турнір пройшов в гострій та безкомпромісній боротьбі. Зустрічі відбувались за олімпійською системою в двох вікових групах. Юні спортсмени намагались продемонструвати свою найкращу гру, показати високий результат, а в цьому їм допомагали численні вболівальники.
У молодшій віковій групі (школярі 12-14 років) закономірно призерами стали представники жадівської школи Іван Гангур та Михайло Черниш (вчитель Ніщімний Ю.П.), третім фінішував Валерй Савостей з міської школи № 1 (вчитель Разумейко П.Ф.).
У старшій віковій групі (школярі 15-17 років) перемогу здобув Олексій Аксьоненко (жадівська ЗОШ), другим був Дмитро Голік з костобобрівської школи (вчитель Мягкий А.В.), третім - Олександр Мантула (жадівська ЗОШ).
Таким чином, більшість нагород отримали представники жадівської школи, де настільному тенісу приділяється велика увага.
Закінчився турнір церемонією нагородження призерів змагань, які отримали грамоти, медалі, цінні подарунки від організаторів змагань.