П`ятниця, 29-Березня-2024, 07:45| RSS

Головна » 2011 » Квітень » 8 » В Борзнянському районі відбулися обласні змагання з футболу серед дівчат
12:21
В Борзнянському районі відбулися обласні змагання з футболу серед дівчат
6 квітня на футбольному полі зі штучним покриттям на базі футбольного клубу "Єдність" села Плиски Борзнянського району відбулися фінальні змагання VI-х юнацьких спортивних ігор Чернігівщини з футболу серед дівчат 1994 року народження і молодших під гаслом «Олімпійці серед нас».
В змаганнях взяли участь вісім команд, які на попередньому етапі були розподілені на дві підгрупи. Змагання в підгрупах пройшли за коловою системою. У першій підгрупі не було рівних фавориту змагань – команді міста Чернігова. Підопічні Бориса Скопа досить впевнено перемогли команди Бобровиці, Корюківки та Прилуцького району.
Більш напружена боротьба велася у другій підгрупі. Господарка змагань, команда Борзнянського району, по черзі з рахунком 2:0 здолала суперниць з Прилук та Варви, а в заключній грі розійшлася миром з командою Городні і вийшла до фіналу.
У грі за третє місце дівчата з Городні перемогли команду Прилуцького району і здобули "бронзу". Команда Борзнянського району зайняла високе друге місце, а чемпіоном ігор стала команда Чернігова.
Під час вручення нагород, головний суддя змагань, директор спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з жіночого футболу обласного ФСТ «Спартак» Микола Іванович Лисенко, вітаючи переможців і призерів, відмітив, що рівень змагань з жіночого футболу в області з кожним роком підвищується, а також подякував господарям за чудову спортивну базу на якій пройшли змагання.

На фото - команди Чернігова та Борзнянського району.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1297 | Додав: ArtemShirokiy | Теги: Футбол | Рейтинг: 0.0/0