Форма входу |
Гість
Група: Гість
Ми дуже раді, що ви завітали до нас. Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!
|
Статистика |
![](/stat/1722054338) ![](/.s/img/cp/49.gif)
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
|
Головна » 2011 » Грудень » 13
Щасливі та задоволені школярі михайло–коцюбинської гімназії, що в Чернігівському районі. На минулому тижні команда 5 -6 класів школи стала переможницею районного туру Всеукраїнського спортивно – масового заходу «Олімпійське лелеченя». Вона виборола право представляти свій район на обласному турі спортивного Заходу, що відбудеться у місті Чернігів у квітні 2011 року. А сьогодні команда отримала заслужені нагороди від Національного олімпійського комітету – це... ... Читати далі »
|
|
|
|
Партнери і Спонсори |
![](/img/partners/abinbev-178x86.jpg)
![](/img/partners/selo-i-liudy.jpg)
|
Вітаємо! |
Сьогодні: іменинників немає
|
|