Форма входу |
Гість
Група: Гість
Ми дуже раді, що ви завітали до нас. Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!
|
Статистика |
![](/stat/1722050231) ![](/.s/img/cp/49.gif)
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
|
Головна » 2011 » Жовтень » 27
З метою популяризації олімпійського руху в області та пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом, організації змістовного дозвілля, вже вдруге в загальноосвітніх школах області стартував всеукраїнський спортивно-масовий захід "Олімпійське лелеченя". Протягом жовтня активно, весело та цікаво пройшов захід в Корюківському районі. В корюківських ЗОШ №1, №4, корюківс... ... Читати далі »
|
|
|
|
Партнери і Спонсори |
![](/img/partners/abinbev-178x86.jpg)
![](/img/partners/selo-i-liudy.jpg)
|
Вітаємо! |
Сьогодні: іменинників немає
|
|