П`ятниця, 26-Квітня-2024, 20:46| RSS

Головна » 2014 » Вересень » 1 » Завершено шостий сезон Чернігівської стрітбольної ліги
09:19
Завершено шостий сезон Чернігівської стрітбольної ліги
30 серпня на спортивному майданчику чернігівської ЗОШ №1 відбувся фінальний тур шостого сезону відкритої Чернігівської стрітбольної ліги.
Вісім кращих команд за підсумками п`яти турів регулярного чемпіонату, що тривав ціле літо, виборювали право називатися чемпіоном сезону-2014.
Всі стадії фінального туру, окрім матчу за третє місце, команди грали до двох перемог одного з суперників. Цього разу третя гра не знадобилася в жодному з протиборств.
В чвертьфіналах лише в одній парі точилася рівна боротьба, і команда, що займала у "регулярці" нижче місце пройшла далі. В інших парах лідери закономірно пройшли у півфінал.
Результати 1/4 фіналу:
ПРОВАЛ (1 місце регулярного чемпіонату, Чернігів) - ANGRY BEAVERS (8, Чернігів) - 2-0 (11:7, 11:4)
SLAM DUNK (4, Чернігів) - ОКТЯБРЬСКИЙ МОЛОТ (5, Чернігів) - 2-0 (11:8, 12:0)
НІЖИН (2) - BUTTERFLY (7, Чернігів) - 2-0 (11:4, 11:9)
УБОЙНАЯ СИЛА (3, Чернігів) - ДЕСНА WHITE (Чернігів) - 0-2 (9:11, 8:9)
Півфінали пройшли у боротьбі, але в обох парах їх лідери виграли з рахунком 2-0 у серії:
ПРОВАЛ - SLAM DUNK - 2-0 (11:7, 11:7)
НІЖИН - ДЕСНА WHITE - 2-0 (11:9, 11:7)
У фінальній серії і грі за третє місце боротьби було менше. В усіх іграх цієї стадії було зафікосовано однаковий рахунок 11:5. Третє місце здобула команда "Десна White" (Олександр Березюк, Анатолій Осипенко, Микола Лакішек, Павло Ятченко та Артур Квач), яка обіграла "Slam Dunk", а переможцями сезону вперше для себе стали гравці команди "Провал" (Рушаков Денис, Рушаков Олексій, Ігор Скіба, Антон Гуманюк, Владислав Меркулов). Друге місце у чемпіонаті завойювали представники міста Ніжина (Сергій Півень, Юрій Багмут, Віталій Ілляшенко, Сергій Паливода, Олександр Гуцик).
Під час фінального туру було також проведено конкурс дальніх кидків, в якому переміг гравець команди "Slam Dunk" Олександр Горбаченко.
Отже, це був найбільший сезон в історії Чернігівської стрітбольної ліги за кількістю команд-учасниць (20), проведених турів (6) та зіграних ігор (205).
До зустрічі у сьомому сезоні літом 2015 року!

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1315 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0