Головна » 2012 » Лютий » 13 » Волейбольні змагання у Щорському районі
10:36
Волейбольні змагання у Щорському районі
Хоч на дворі стоять тріскучі морози? спортивне життя в Щорському районі на завмирає.
22 січня відбувся чемпіонат міста з волейболу, в якому взяли участь три команди. Кращою виявилася команда вищого професійного училища лісового господарства, друге місце виборола команда локомотивного депо, а третє місце посіла команда «Ветеран».
А ось вже 12 лютого в Щорсі відбувся міжрайонний турнір з волейболу за участю двох команд зі Щорса та двох команд із Городянського району. Команди привітали організатори турніру – Карпенко В.М., заступник голови райдержадміністрації, голова районного олімпійського осередку та начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Косевич А.З.
В результаті емоційно напружених матчів перше місце посіла дружна команда городянських ветеранів, які здобули три перемоги, на другому місці зупинилась команда щорських ветеранів-залізничників, третьою стала команда вищого професійного училища лісового господарства. Переможці та призери нагороджені грамотами та пам’ятними медалями від відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 881 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0