Понеділок, 29-Квітня-2024, 22:25| RSS

Головна » 2013 » Грудень » 4 » В Чернігівській області визначено переможця другого туру "Олімпійського лелеченя"
12:23
В обласному центрі Чернігівщини визначився переможець II туру Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя».
Двадцять чотири ЗОШколи І-ІІІ ступенів м. Чернігова були розділені на дві підгрупи по місцю розташування, які перевірили свої знання, силу, спритність та командних дух у презентації, комбінованій естафеті та вікторині «Знавець олімпійського спорту». Протягом двох днів визначалися переможці Деснянського та Новозаводського районів міста Чернігова.
Яскраво, цікаво та напружено проходила боротьба команд. Учасники представили свої команди (вагомо на оцінку презентації впливало використання нових ідей), перевірили свої знання з олімпійської освіти (кожна команда опрацювала по 280 питань на олімпійську тематику), позмагалися у комбінованій естафеті. Абсолютним чемпіоном у Деснянському районі стала команда ЗОШ № 29, друге місце виборола команда ЗОШ № 16, а бронза дісталася – представникам ЗОШ №19. Дякуючи перемозі у комбінованій естафеті, чемпіоном у Новозаводському районі стала команда ЗОШ № 21, друге місце (набравши однакову кількість балів із переможцем, але поступившись місцем у комбінованій естафеті) зайняла команда ЗОШ № 18, а третє місце посіла команда ЗОШ № 10.
На обласному турі змагань, які пройдуть у квітні наступного року, обласний центр буде представлений двома командами(переможцями двох районів міста).
Організаторів радує те, що в цьому році розширюється кількість шкіл учасниць Всеукраїнського заходу «Олімпійське лелеченя», команди шкіл – переможців міського туру вперше приймуть участь у обласних змаганнях. Всі учасники висловили свої позитивні відгуки про даний захід та бажання вже наступного року знову позмагатися із своїми суперниками – друзями.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1113 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0