Субота, 07-Грудня-2019, 03:56| RSS

Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Національний олімпійський комітет України
Чернігівське обласне відділення


Категорії розділу
Анонси подій
Регіональні заходи
Всеукраїнські заходи
Міжнародні заходи
Здобутки чернігівців
Оголошення
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Форма входу
Гість







Група:
Гість

Ми дуже раді, що ви завітали до нас.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!

Логін:
Пароль:
Посилання
Спорт-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 102
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2019 » Листопад » 23 » У Олімпійському домі визначили переможців конкурсу спортивної фотографії
18:06
У Олімпійському домі визначили переможців конкурсу спортивної фотографії
22 листопада у Олімпійському домі підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії, який щороку проводиться Національним олімпійським комітетом України.

Журі, до складу якого увійшли імениті фотожурналісти, відомі олімпійці та фахівці, обирали кращі світлини у трьох категоріях учасників: фотографи-професіонали, фотографи-аматори та діти до 16 років.

Загалом на конкурс надійшло близько 300 фоторобіт з різних куточків України, які відображали різноманітні події зі спортивного життя.

З-поміж багатьох гідних уваги робіт журі конкурсу обрали найбільш яскраві на думку фахового журі фото, де автори зуміли закарбувати та сповна передати яскраві відчуття та неповторні емоції спортсменів і любителів спорту, що переповнювали їх в процесі занять спортом, боротьби за нагороди, у миті тріумфу або розпачу.

Тож, переможцями та призерами конкурсу у відповідних категоріях стали представники з 9 регіонів України:

Категорія «Фотографи-професіонали»:

1 місце – Дмитро Скубіцький (Дніпропетровська обл.)

2 місце – Олег Дубина (Полтавська обл.)

3 місце – Сергій Гомон (Вінницька обл.)

Категорія «Фотографи-аматори»:

1 місце – Анастасія Дмитренко (Львівська обл.)

2 місце – Віктор Флентін (Хмельницька обл.)

3 місце – Єлизавета Миколенко (Донецька обл.)


Категорія «Діти до 16 років»:

1 місце – Микита Ігнатов (Чернігівська обл.)

2 місце – Катерина Волощук (Чернівецька обл.)

3 місце – Марко Заячук (Івано-Франківська обл.)

Інформація з сайту: http://noc-ukr.org


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Категорія: Всеукраїнські заходи | Переглядів: 55 | Додав: yulia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Мова
Партнери

Відео

Мама, тато, я – лижна с...

Перемога! Чернігівські ...

00:01:22

Золото Костевич

Новини НОК
Вітаємо!
Сьогодні: іменинників немає


Олександр Майшев - 2010-2019Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок ©