Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Квітень » 28 » У Куликівці представники "Колосу" змагалися у настільному тенісі та перетягуванні канату
11:04
26 квітня на спортивнй базі ДПТНЗ „Куликівський професійний аграрний ліцей“ Чернігівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства „Колос“ АПК України провела змагання з тенісу настільного і перетягування канату по програмі ХХІ обласних спортивних ігор Чернігівщини 2014 серед збірних команд районних організацій ВФСТ «Колос» АПК України.
У змаганнях прийняло участь дванадцять команд.
Командні результати призерів з настільного тенісу:
Ι місце - Ріпкинська районна організацій ВФСТ «Колос» - 51 очко (за додатковими показаниками) - Селищний голова Гарус Сергій, голова районної організації ВФСТ «Колос» Микола Голік;
ΙΙ місце - Городнянська районна організацій ВФСТ «Колос» - 51 очко (за додатковими показаниками);
ΙΙΙ місце - Козелецька районна організацій ВФСТ «Колос» - 50 очок
серед чоловіків.
ΙΙΙ місце - Тарас Трутень (за додатковими показаниками) (смт.Куликівка)
ІІ місце - Петро Заровний (за додатковими показаниками) (м.Городня);
І місце - Олег Руско(за додатковими показаниками) (смт.Козелець).
Представниці прекрасної статі розділили місця наступним чином:
І місце - Наталія Гарасименко (смт.Ріпки);
ІІ місце - Олена Папіна (м.Носівка);
ІІІ місце - Олена Кудлай (м.Городня).
Справжнім видовищем стали змагання з перетягування канату. Величні, дужі красені-чоловіки впевнено боролися за перемогу.
Команди справжніх атлетів не поступалися один одному навіть на мить, але переможців було визначено:
І місце - з безсумнівною перевагою здобула команда смт.Ріпки, - (Селищний голова Гарус Сергій, голова районної організації ВФСТ «Колос» Микола Голік);
ІІ місце - гідно виборола команда м.Ніжин;
ІІІ місце - у трійку лідерів гармонійно вписалася команда смт.Козелець.
Переможці і призери особисто-командних змагань були нагороджені грамотами і медалями обласної організації товариства «Колос», участь команд у змаганнях забезпечили сільські, селищні ради та за особисті кошти голови районних Організацій товариства «Колос».
Дякуємо всім учасникам і переможцям за свято краси і мужності!
Бажаємо спортсменам успіху і ще більших перемог у наступних зональних змаганнях з футболу, які відбудуться 18 травня у 4 зонах.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1215 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0