Четвер, 16-Травня-2024, 08:59| RSS

Головна » 2023 » Вересень » 27 » У Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту у рамках Олімпійського тижня відбувся Олімпійський урок.
07:39
У Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту у рамках Олімпійського тижня фізичної культури та спорту відбувся Олімпійський урок для здобувачів освіти першого курсу та переможців змагань, що пройшли протягом тижня. До ліцею завітали почесні гості – Ніна Лемеш, голова Чернігівського відділення Національного Олімпійського комітету України та Денис Закружний, начальник відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Виконкому відділення. У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків І-е місце посів Олександр Битний, група СТЕ-4, ІІ-е місце – Євгеній Аніщенко, викладач фізичної культури, ІІІ-е місце – Назар Метлицький, група СТЕ-4. У змаганнях з настільного тенісу серед дівчат І-е місце посіла Єлизовета Безіменна, група МШ-12, ІІ-е місце – Тетяна Момот, група КУ-10, ІІІ-е місце – Надія Васюк, група КУ-6. У змаганнях з шошок серед дівчат І-е місце посіла Надія Васюк, група КУ-6, ІІ-е місце – Катерина Янковська, група КУ-6, ІІІ-е місце – Тетяна Момот, група КУ-10. У змаганнях з шахів серед чоловіків І-е місце посів Олександр Мордовцев, випускник ліцею, ІІ-е місце – Денис Полулях, викладач фізичної культури, ІІІ-е місце – Тетяна Момот, група КУ-10. У змаганнях з шахів серед дівчат І-е місце посіла Тетяна Момот, група КУ-10, ІІ-е місце – Катерина Кизюн, група КУ-10, ІІІ-е місце – Ірина Риковська, майстриня в/н. У змаганнях з стріт-болу (1х1) серед чоловіків І-е місце посів Владислав Єрмак, група СТЕ-11, ІІ-е місце – Данііл Банников, група СТЕ-11, ІІІ-е місце – Костянтин кирильченко, група ЕМГ-5. У змаганнях з міні-футболу (4х4) серед чоловіків чемпіонами стала група СТЕ-11, фіналіст – група група ПМ-1. Чемпіони та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами, подарунками та сертифікатами від кейтерінгової компанії «Банда смаку».

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 82 | Додав: yulia | Рейтинг: 0.0/0