Понеділок, 06-Травня-2024, 10:18| RSS

Головна » 2014 » Лютий » 4 » Стартував спортивний сезон на Борзнянщині
16:14
Стартував спортивний сезон на Борзнянщині
За традицією сезон відкрили міні-футболісти. Нелегко в цьому році прийшлося організаторам, адже бажання взяти участь в змаганнях виявили 25 колективів, а всі ігри були проведені в одному спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи.
Першість району з міні-футболу тривала три тижні. Серед команд вищої ліги звання чемпіона виборов борзнянський «Факел». Змагання команд першої ліги виграла команда «Всеволож» Сиволож, а другої – «Олімп» Прохори. Після закінчення першості 8 кращих колективів із трьох ліг розіграли між собою Кубок Борзнянського району.
У фінальному поєдинку зустрілися «Факел» та « Всеволож». Перемігши з рахунком 6-1, почесний трофей здобув борзнянський «Факел» КФК РВ ГУ МНС (на фото: команда «Факел» разом зі своїм керівником, головним інспектором з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Борзнянського району Віктором Попком).

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1166 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0