Понеділок, 29-Квітня-2024, 13:19| RSS

Головна » 2012 » Лютий » 12 » Спортсмени Чернігівщини виступили на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики
17:57
08-09 лютого у м. Суми проходив чемпіонат України з легкої атлетики в закритих приміщеннях серед юніорів.
Свій чемпіонський статус підтвердив Поздняков Олексій, тиждень тому він був найшвидшим Українцем серед юнаків у бігу на 400 метрів, але й серед юніорів йому не знайшлося рівних, Олексій впевнено переміг на дистанції 400 метрів з результатом 48,86 сек., більш ніж на секунду випередивши срібного призера.
Красуцька Ганна, що була срібною призеркою юнацького чемпіонату у потрійному стрибку, серед юніорів стала четвертою.
У фінальній частині чемпіонату також змагались Кравченко Сергій (3000 м. з/п) та Миколенко Марія (400 м.). Всі вищезгадані спортсмени - з Прилук, тренуються під керівництвом Марченка М.С. та Салівона Р.П. Єдиним представником Чернігова, що наполегливо змагалась на цих змаганнях й досягла високих результатів була Закатова Ярослава, яка в підсумку здобула бронзу в бігу на 60 м. з/б, та потрапляла до фінальної частини змагань в бігу на 60 та 200 м. Тренується Ярослава під керівництвом Філіпової Валентини.

Категорія: Всеукраїнські заходи | Переглядів: 1151 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0