Понеділок, 29-Квітня-2024, 22:41| RSS

Головна » 2012 » Лютий » 22 » Спортивні новини Борзнянщини
10:59
Спортивні новини Борзнянщини
18 лютого в спортивному залі борзнянської ДЮСШ проведено традиційний обласний турнір з міні-футболу серед ветеранів (вік гравців 40 років і старші) «Честь і слава».
До речі цей турнір проводиться вже дев`ятнадцятий рік поспіль. На цей раз до господарів майданчика, які були представлені двома ветеранськими командами, завітали футбольні команди «Зоря» (Мала Загорівка), «Благовіст» (Ніжин) та ФК "Ніжин".
Учасники змагань хвилиною мовчання вшанували пам»ять всіх померлих спортсменів, які внесли вагомий внесок в розвиток футболу як на Борзнянщині так і Чернігівщині. Серед них В`ячеслав Батрак, Микола Бакун, Микола Дяченко, Володимир Макаренко, Юрій Баранов, Віталій Яременко, Євген Краснопольський…
А потім був сам турнір, який пройшов за коловою системою. Захоплюючі баталії принесли перемогу футболістам ФК «Ніжин», які здобули перемоги у всіх іграх. Їхні земляки з команди «Благовіст» стали «срібними» призерами, а господарі турніру, ветерани «Гідротехніка» - третіми. Кращими гравцями змагань стали: Павло Марущак, Леонід Бойко, Микола Бабич, Олег Ільченко, Олег Паляничка.
Нагороди переможцям і призерам змагань вручили: заступник голови райдержадміністрації Ігор Леусов, начальник відділу у справах молоді та спорту Сергій Іващенко та голова районної федерації футболу Володимир Лозицький.
(на фото: переможці і призери турніру).

Вже стало традицією в день виводу військ колишнього Союзу РСР із Афганістану проводити фінальні змагання першості Борзнянського району з баскетболу серед юнаків. Шістка команд-фіналістів за змішаною системою визначила перможця.
Голова РВ УСВА Валерій Молотов головний приз змагань вручив юнакам із гімназії ім. П. Куліша. На другому місці - баскетболісти борзнянської ЗОШ ім. Х. Алчевської, а на третьому - прохорської ЗОШ

Завершилася першість Борзнянського району з волейболу серед чоловічих команд першої ліги. В змаганнях взяли участь 12 колективів. Звання чемпіона і путівку до вищої ліги здобули волейболісти борзнянської ДЮСШ (тренер Геннадій Ткаченко). «Срібні» медалі вибороли волейболісти сиволозької «Дружби», а «бронзові» - галайбинського «Сейму».

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1803 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0