Головна » 2012 » Червень » 27 » "Олімпійський день" на Борзнянщині
09:40
"Олімпійський день" на Борзнянщині
24 червня на районному стадіоні «Колос» проведено Олімпійський день.
Учасників змагань тепло привітали виконуючий обов»язки голови райдержадміністрації Віталій Давидов та голова районного осередку ЧОО НОК України Сергій Іващенко. Вони ж вручили нагороди кращим колективам та волонтерам за підсумками районного місячника по благоустрою спортивних майданчиків «Спорт для всіх-спільна турбота». Піднімається Прапор змагань. Звучить Гімн України. Серед почесних гостей ветерани спорту Борзнянщини. Змагання, що викликали жвавий інтерес серед молоді тривали до пізнього вечора. Переможцем змагань з бігу на 100 м став великозагорівець Вадим Макогон. Гирю найбільше раз штовхнув Володими Дяченко із Петрівки. Роман Волошин переміг в змаганнях з армспорту, Сергій Орла з шахів, Владислав Федорченко з шашок. В змаганнях з перетягування канату перемогла команда Борзни. Волейбольний турнір виграла команда Сиволожі, а футбольний – борзнянська «Юність». Всі переможці і призери змагань нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1226 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0