15:51
"Олімпійське лелеченя" на Борзнянщині
З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в районі шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом на Борзнянщині пройшов районний спортивно-масовий захід серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».
«Олімпійське лелеченя» - це спільний проект районного відділення ЧОО НОК України, відділу у справах молоді та спорту і відділу освіти райдержадміністрації.
Цього разу в змаганнях взяли участь 5 команд: Шаповалівський ШОО, Височанська ЗОШ, Борзнянська СШ-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів, гімназія ім. П.Куліша, Борзнянська ЗОШ.
Змагання проводилися вже вп»яте і до цього переможцем три рази ставали учні Комарівського ШОО і один раз Шаповалівського. Комарівські школярі на змагання не прибули, а ось шаповалівські були близькими до перемоги і цього разу. Проте не зуміли підкорити «олімпійську вікторину», в якій стали лише п»ятими. Саме ця невдача і перемістила збірну Шаповалівського ШОО на друге місце. Хорошу підготовку показали і учні Височанської ЗОШ, які посіли третє загальнокомандне місце. А переможцем змагань вперше стала команда Борзнянської ЗОШ-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів ( готував команду до змагань вчитель фізичного виховання Віктор Радченко ).
Команда переможець нагороджена дипломом, пам»ятним кубком, а члени команди медалями. Команди призери нагороджені дипломами відповідних ступенів, а члени команд грамотами.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1138 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0