Користувачів: 0

Головна » 2014 » Грудень » 10 » «Олімпійська книга» поїхала в Білорусь
08:23
«Олімпійська книга» поїхала в Білорусь
Шахи - гра інтелектуалів, відкриває особливий, захоплюючий світ суперництва і азарту. За підтримки обласного осередку НОК України КДЮСШ №1 знову радо прийняла змагання шахових надій – міжнародний турнір з активних шахів «Кубок директора».
Одночасно в трьох залах дитячо- юнацької спортивної школи 118 шахістів всіх вікових груп боролись за призи. Вже в четвертий раз проводиться цей турнір і щороку він набирає все більшого успіху та популярності. На цей раз в ньому прийняли участь шахісти із Білорусі та п’ятнадцяти міст України.
Учасники були розподілені в трьох вікових турнірах:
- турнір «А1» (вік 10-12 років) – 32 учасники;
- турнір «А2» (з 2005 року народження та молодші) – 29 учасників;
- турнір «Б» (2001 рік народження та старші) – 57 учасників.
Змагання проводили по швейцарській системі з контролем часу – 25 хвилин до кінця партії кожному гравцю. Турнір «Б» проходив в дев’ять турів, а турніри «А» в сім турів.
Турнір пройшов в гострій, безкомпромісній боротьбі і не залишив байдужим нікого з глядачів. Головний суддя змагань Ю.Куценко відмітив прагнення кожного учасника, особливо дитини до перемоги. Переможцями турніра «Б» стали: 1 місце – Володимир Примиренко (Ніжин), 2 місце – Віктор Самосюк (Київ) та 3 місце – Володимир Міхальський (Ніжин). Серед ветеранів перше місце посів Леонід Мельниченко (Ріпки), а серед юніорів найсильнішим виявився Ярослав Кельбас (Глухів). Переможцями турніра «А2» стали: 1 місце – Платон Гальперін (Чернігів), 2 місце – Ростислав Малиновський (Київ), та 3 місце – Андрій Нестеренко (Ніжин). Переможцями турніру «А1» стали: 1 місце – Максим Царук (Гомель), 2 місце – Давид Пожар (Чернігів), та 3 місце – Евгеній Гончаров (Гомель). У командному заліку перше місце та «Кубок директора» завоювала команда міста Гомеля, на другому місці команда КДЮСШ №1, та на третьому шахісти ДЮСШ «Україна».
Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами. Та в рамках проведення Всеукраїнської акції НОК України «Олімпійська книга» відповідальний секретар обласного осередку НОУК України Ніна Лемеш вручила книги на олімпійську тематику гостям з Білорусі.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1209 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0