Вівторок, 30-Квітня-2024, 00:06| RSS

Головна » 2013 » Грудень » 4 » Обласний центр "Інваспорт" провів низку змагань до Міжнародного дня інвалідів
12:35
Обласний центр "Інваспорт" провів низку змагань до Міжнародного дня інвалідів
Чернігівський регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» та Комунальний заклад «Чернігівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Чернігівської обласної ради провели турніри з таких видів спорту: шахи, теніс, плавання та футболу, які були присвячені Міжнародному Дню інвалідів.

Плавання до Міжнародного дня Інвалідів
25 листопада 2013 року в плавальному басейні ЗОШ № 19 проходив турнір з плавання. В турнірі прийняли участь 17 учасників з м. Чернігова з вадами слуху, зору, УОРА, наслідками ДЦП.
Учасники брали участь у 3 видах змагань: вільний стиль 50 м, 50 м на спині, 50 м брасом. Змагання проходило окремо серед юнаків та дівчат 1997 року, та молодші.
Переможці турніру:
50 м вільний стиль (дівчата)
I місце зайняла– Новик Галина з м. Чернігів (слух);
II місце – Селюк Лілія з м. Чернігів (слух);
III місце – Гаєва Лілія з м Чернігів (слух).
50 м вільний стиль (юнаки)
I місце зайняв – Коломієць Олексій з м. Чернігів (слух);
II місце – Товкач Богдан з м. Чернігів (слух);
III місце – Бутенко Тимофій з м. Чернігів (слух).
50 м на спині (дівчата)
Не в конкурсі - Авраменко Катерина з м. Чернігів (слух);
I місце – Гаєва Лілія з м. Чернігів (слух);
II місце – Носова Анна з м. Чернігів (слух);
III місце – Бондар Яна з м. Чернігів (слух).
50 м на спині (юнаки)
I місце – Товкач Богдан з м. Чернігів (слух);
II місце – Бутенко Тимофій з м. Чернігів (слух);
Не в конкурсі - Філон Артур з м. Чернігів (слух);
III місце – Сукачов Даніїл м. Чернігів (слух).
50 м брас (юнаки)
I місце – Коломієць Олексій ;
Не в конкурсі – Іл’єнко Максим ;
II місце – Адамович Владислав;
III місце – Бутенко Тимофій.

Турнір з тенісу до Міжнародного Дня інвалідів
Турнір проходив 26 листопада 2013 року у спортивному залі Кооперативного технікуму. У турнірі приймали участь діти інваліди м. Чернігова та області (Прилуцька, Батуринська, Городнянська, Березнянська, Сосницька ЗОШ інтернат) з вадами розумово-фізичного розвитку та слуху.
Всього приймали участь 29 чоловік. Змагання проходили серед юнаків та дівчат старшої та молодшої вікової групи.
Призерами турніру стали:
Юнаки старшої вікової групи
Золото здобув- Петренко В’ячеслав (м. Сосниця)
Срібло - Харченко Микола (м. Прилуки)
Бронза – Голуб Максим (м. Батурин)
Юнаки молодшої вікової групи
Золото - Бутенко Тимофій (м. Чернігів)
Срібло – Нечипорчук Володимир (м. Прилуки)
2 бронзових міст- Макаренко Григорій (м. Сосниця) та Красняник Микола (м. Прилуки)

Турнір з шахів
27.11.2013 року у ДЮСШ проходив турнір з шахів та шашок ФСТ Україна. У змаганнях брали участь діти інваліди з вадами слуху та зору міста Чернігова та області ( Сосницька ЗОШ інтернат). В загалом змагалося 32 чоловіки. Учасники змагань були поділені на старшу та молодшу вікові групи.
В ході цікавих та напружених змагань серед дівчат младшої вікової групи 1-е місце зайняла Сивун Юлія (2003 р. н.) м. Чернігів, 2-е місце Сивун Марія (м. Чернігів) та 3-е місце здобула Бондар Яна (м. Чернігів).
Серед хлопців младшої віковох групи 1-е місце зайняв Миронов Борис з вадами зору (м. Чернігів), 2-е місце Джима Денис з вадами слуху ( м. Чернігів) і 3-е місце виборов Адамович Владислав з вадами слуху ( м. Чернігів).
Серед учасників старшої вікової групи, в якій змагалися 10 учасників 1-е місце зайняв учасник з вадами зору Саргаш Віктор (з міста Чернігів), 2-е місце зайняв також учасник з вадами зору Пуховой Володимир з (м. Чернігів), 3-е місце у учасниці з вадами слуху Стащенко Раїси (м. Чернігів).
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями, кубками та цінними подарунками.

Футбол до Міжнародного Дня інвалідів
29 листопада 2013 року в приміщенні ФОК «Хімік» проходив турнір з футболу серед спортсменів з наслідками зору, слуху, присвячений Міжнародному Дню інвалідів. У турнірі приймали участь 48 спортсменів з 6 команд міста Чернігова та області: « Вікторія » м. Чернігів, « Інваспорт-І », « Інваспорт-ІІ », команда « Школа – інтернат з вадами слуху » з м.Чернігова та Сосниці, команда « Школа – інтернат для слабозорих » з м.Чернігова команда «УТОГ».
В ході напружених та дуже цікавих матчів перемогу у змаганнях здобула команда учасників з вадами зору «Вікторія» впевнено вигравши у фінальному матчі команду «Інваспорт-І», яка зайняла 2-е місце в турнірній таблиці з рахунком 5:0. Третє місце зайняла команда учасників з вадами слуху «Школа – інтернат з вадами слуху» місто Сосниця та Чернігова.