Вівторок, 16-Квітня-2024, 20:15| RSS

Головна » 2017 » Вересень » 27 » Незабутні враження та яскраві емоції
10:04
Незабутні враження та яскраві емоції
Минулої неділі у Ворохті Івано-Франківської області завершилися змагання ВФСТ «Колос» за звання кращого спортивного села України 2017 року. Чернігівщину на цій спартакіаді представляли чемпіони районних та обласних стартів - команда Тур’янської сільської громади Сновського району.

Три змагальні дні з футзалу, волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу, гирьового спорту і перетягування канату найсильніших сільських фізкультурників з усіх куточків нашої держави викликали у її учасників незабутні враження та яскраві емоції від здобутих перемог та карпатського колориту.

Тур’янцям, які дебютували на всеукраїнському рівні, було важко сперечатися з багаторічними, досвідченими грандами колосівського спорту, але досвід здобутий на цих змаганнях стане добрим стимулом для подальшого вдосконалення майстерності. А у Ворохті кращого результату серед наших земляків домігся Олександр Данильченко, який серед гирьовиків України увійшов до провідної десятки. У перетягуванні канату наші хлопці - Роман Железняк, Юрій Крупський, Євген Костюченко, Леонід Шумський, Олександр Мороз і Олексій Тригуб посіли 15 місце.

У комплексному заліку за підсумками змагань титул «Кращого спортивного села України» та кубок за перше місце здобула команда Великодальницької сільської ради Одеської області. Призерами стали представники Черкаської та Полтавської областей. Чернігівцям за високі досягнення у сільському спорті вручена подяка Центральної ради «Колос».

Сергій ГАЙДУК
голова комісії відділення НОК України у Чернігівській області

Категорія: Всеукраїнські заходи | Переглядів: 853 | Додав: shelkovaya | Теги: краще спортивне село, НОК | Рейтинг: 0.0/0