Четвер, 15-Листопада-2018, 15:18| RSS

Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Національний олімпійський комітет України
Чернігівське обласне відділення


Категорії розділу
Анонси подій
Регіональні заходи
Всеукраїнські заходи
Міжнародні заходи
Здобутки чернігівців
Оголошення
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Форма входу
Гість







Група:
Гість

Ми дуже раді, що ви завітали до нас.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!

Логін:
Пароль:
Посилання
Спорт-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 101
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2018 » Жовтень » 19 » На ЮОІ-2018 юні олімпійці здобули 23 медалі
12:10
На ЮОІ-2018 юні олімпійці здобули 23 медалі
В аргентинському Буенос-Айресі завершилися ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри, на яких Україну представляли 55 атлетів у 22 видах спорту.

Незабутні враження подарували нам наші юні герої – призери та чемпіони Юнацької Олімпіади-2018, які гідно та успішно представили Україну на цьому престижному форумі.

Україна може пишатися своїми молодими талантами, адже їхні сьогоднішні успіхи та здобутки дають чудові перспективи на майбутнє й обов'язково успішні виступи в олімпійському Буенос-Айресі стануть трампліном для блискучих звершень на олімпійських аренах Токіо-2020, Парижу-2024 та інших важливих змаганнях.

Нагадаємо, в олімпійському Буенос-Айресі українці здобули 23 медалі (7-8-8) у 13 видах спорту.

Пригадаємо кожного, хто подарував радість перемоги та гордість за свою країну:

Золоті медалі:
Катерина Чорній - фехтування (особисті змагання в жіночій шпазі та командна першість)
Назар Чепурний - спортивна гімнастика (командна першість з мультидисциплін гімнастики)
Іван Тищенко - академічне веслування (чоловіча одиночка)
Валерія Іваненко - легка атлетика (метання молота)
Михайло Кохан - легка атлетика (метання молота)
Ярослава Магучіх - легка атлетика (стрибки у висоту)
Срібні медалі:
Денис Кесіль - плавання (200 м баттерфляєм)
Анастасія Прозорова - бадмінтон (командна першість)
Софія Лискун - стрибки у воду (вишка, 10 м)
Оксана Чудик - вільна боротьба (вагова категорія до 65 кг)
Назар Чепурний - спортивна гімнастика (опорний стрибок)
Христина Погранична - художня гімнастика (багатоборство)
Тарас Бондарчук - бокс (вагова категорія до 60 кг)
Максим Галінічев - бокс (вагова категорія до 56 кг)
Бронзові медалі:
Олег Вередиба - дзюдо (вагова категорія до 55 кг)
Дмитро Гонта - кульова стрільба (змішані командні змагання у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м)
Анастасія Бачинська - спортивна гімнастика (багатоборство, вільні вправи)
Олег Дорощук - легка атлетика (стрибки у висоту)
Владислав Остапенко- вільна боротьба (вагова категорія до 55 кг)
Софія Лискун - стрибки у воду (змішані командні змагання)
Дарина Плохотнюк і Олександр Мадей - спортивна акробатика (змішані пари)


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Категорія: Міжнародні заходи | Переглядів: 58 | Додав: yulia | Теги: #chernigivnoc #спорт | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Мова
Партнери

Відео

Мама, тато, я – лижна с...

Перемога! Чернігівські ...

00:01:22

Золото Костевич

Новини НОК
Вітаємо!
Сьогодні: День Народження:
shkurosv151183(35)
Вітаємо!


Олександр Майшев - 2010-2018Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок ©