Головна » 2011 » Травень » 13 » Чернігівський волейбольний клуб "Буревісник-ШВСМ" залишається в Суперлізі
09:02
Чернігівський волейбольний клуб "Буревісник-ШВСМ" залишається в Суперлізі
Завершилися перехідні ігри за право приймати участь в чоловічій суперлізі між командами СВК "Буревісник-ШВСМ" (м. Чернігів) та «СДЮСШ-Міцний горішок» (м. Вінниця).
Вже в дебюті першого матчу, що проходив 6 травня, вінничани виграли першу партію (17:25), що стало досить несподівано для чернігівських уболівальників. Другий сет був більш напруженим і цікавішим, тільки фортуна в ньому відвернулась від гостей і вони програли з рахунком (27:25). Третій і четвертий сет також був на користь СВК «Буревісник»-ШВСМ (25:19, 25:21). Отже, в загальному підсумку 3-1 на користь господарів майданчику.
Друга гра серії, яка відбувалася 7 травня в тому ж залі Чернігівського національного педагогічного університету, була більш цікавою і відбувалась практично за сценарієм першої. Знову перша партія була за «СДЮСШ-Міцний горішок» (22:25). Непогоджуюсь з таких розвитком подій, підопічні Миколи Благодарного зуміли переламати хід гри на свою користь і зрівняли рахунок (25:19). Третій сет також був за командою з Сіверщини (25:21). Найбільш цікавим був 4-ий сет. Лишень на тай-брейку господарям вдалось виграти його (25:23). Отже, глядачі стали свідками ще однієї перемоги "Буревісника" з рахунком 3-1.
Таким чином, чернігівцям для перемоги в цій серії залишалося перемогти ще один раз у Вінниці. І наші волейболісти впоралися з цим завданням, вирвавши дуже нелегку перемогу 13 травня в гостях з рахунком по партіях 3-2 (15:25, 25:19, 22:25, 25:18, 15:12).
Отже, СВК "Буревісник-ШВСМ" і в наступному сезоні буде представляти Чернігівщину в найвищому волейбольному дивізіоні - Суперлізі.

Репортаж про ігри в Чернігові та фотографії на міському порталі Gorod.cn.ua можна переглянути тут.

Категорія: Всеукраїнські заходи | Переглядів: 1461 | Додав: ArtemShirokiy | Теги: Волейбол, Суперліга, буревісник-ШВСМ | Рейтинг: 0.0/0