Четвер, 28-Березня-2024, 23:07| RSS

Головна » 2011 » Березень » 6 » Чернігівські спортсмени з наслідками ДЦП - четверті на Кубку України з футзалу
17:12
Чернігівські спортсмени з наслідками ДЦП - четверті на Кубку України з футзалу
1-6 березня в Євпаторії пройшов Кубок України з футзалу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу.
В змаганнях взяли участь 11 команд, які були розділені на дві підгрупи. Команда Чернігівської області на чолі з Заслуженим тренером України Ладисєвим Айваром Валерійовичем потрапила до групи А разом з командами Дніпропетровської, Рівненської, Луганської областей та міста Київ.
Першу гру наші земляки провели з командою Дніпропетровської області, яка на 100% складається з членів збірної команди України. Чернігівці поступилися з рахунком 4:1. Далі була нічия 2:2 з командою Рівненської області та перемоги над командами міста Києва (1:2) та Луганської області (2:5).
Посівши друге місце в групі, наша команда увійшла до четвірки кращих колективів Кубку, де зустрілась з командою Хмельницької області, яка посіла перше місце в групі Б, та, на жаль, програла 1:5.
У боротьбі за 3-4 місце збірна Чернігівської області зустрілась з командою Волині, і програла 1:6, посівши, таким чином, четверте місце.
Слід зазначити, що наша команда ще молода і з кожним роком покращує свої результати. Найкращими гравцями в ній стали Заслужений майстер спорту Сергій Вакуленко та Олег Лень, який вперше приймав участь у змаганнях всеукраїнського рівня. По закінченні змагань Леня було запрошено на навчально-тренувальний збір з метою включення до складу національної збірної команди України.

На фото: Сергій Вакуленко і Айвар Ладисєв

Категорія: Всеукраїнські заходи | Переглядів: 1388 | Додав: ArtemShirokiy | Теги: Інваспорт, футзал | Рейтинг: 0.0/0