Середа, 24-Квітня-2024, 22:30| RSS

Головна » 2011 » Березень » 14 » Чернігівська біатлоністка Оксана Хвостенко завершує чемпіонат світу зі сріблом!
10:59
Чернігівська біатлоністка Оксана Хвостенко завершує чемпіонат світу зі сріблом!
Дуже вдало завершився для збірної України чемпіонат світу з біатлону, що проходив в російському Ханти-Мансійську. В останній естафетній гонці серед жінок наші спортсменки посіли друге місце.
Ще пару днів тому ми раділи яскравому виступу українців в чоловічій естафеті, а вже 13 березня нас порадувала і національна жіноча збірна, у складі якої гонку завершувала чернігівка Оксана Хвостенко.
Українська команда протягом трьох етапів була лідером естафети, і на останньому етапі Хвостенко відстрілялась без промахів, але на дистанції за ходою поступилася супершвидкісній німкені Магдалені Нойнер, якій вдалося незадовго до фінішу обійти українку і вибороти для збірної Німеччини "золото".
І все ж таки, друге місце естафети чемпіонату світу - велике досягнення, а Валентина та Віта Семеренки, Олена Підгрушна та, звісно, Оксана Хвостенко гідні бути героями своєї країни!
Чернігівка, для якої ця гонка була останньою в яскравій кар`єрі на чемпіонатах світу, фінішувала з державним прапором України в руках. Дякуємо за все, Оксано!

Інтерв`ю Оксани Хвостенко для офіційного сайту федерації біатлону України можна прочитати тут.

Категорія: Міжнародні заходи | Переглядів: 1403 | Додав: ArtemShirokiy | Теги: Хвостенко, чемпіонат світу, біатлон | Рейтинг: 0.0/0