Вівторок, 14-Травня-2024, 13:39| RSS

Головна » 2023 » Серпень » 28 » Чернігівець Артем Тищенко виборює бронзу літнього чемпіонату світу з біатлону.
09:42
Чернігівець Артем Тищенко виборює бронзу літнього чемпіонату світу з біатлону.
ВІТАЄМО ТА ПИШИЄМОСЯ!!! Чернігівець Артем Тищенко виборює бронзу літнього чемпіонату світу з біатлону у чоловічому суперспринті. Кваліфікація до чоловічого суперспринту вийшла для нашої команди найскладнішою серед перших гонок Чемпіонату світу з літнього біатлону в Брезно-Осрблі, і на фінальний мас-старт вийшло лише троє українців. Але у цій гонці наші хлопці намагались взяти не кількістю, а якістю: обидві стрільби лежачи Артем Тищенко та Руслан Ткаленко подолали без штрафу і на екватор гонки прийшли у першій п’ятірці! Натомість Богдан Цимбал дещо поквапився на першому рубежі, відстрілявши лежку за 20 секунд! Але, на жаль, при цьому дві мішені залишились незакритими. Другий рубіж Богдан пройшов в нуль, завдяки чому піднявся до середини другої десятки. Втім гонки подібного формату починаються зі стійки. Лідери після двох рубежів, чех Томаш Микиска та естонець Рене Захкна, настріляли вдосталь і втратили запас у 25 секунд. В той же час Артем Тищенко і на третьому рубежі був бездоганним, і піднявся на другу позицію, відстаючи від того ж Микиски лише на чотири секунди! Богдан Цимбал - дев’яте місце, а Руслан Ткаленко став шістнадцятим.

Категорія: Міжнародні заходи | Переглядів: 113 | Додав: yulia | Рейтинг: 0.0/0