Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2011 » Квітень » 5 » Чернігівці на чемпіонаті світу з лижних гонок серед спортсменів-інвалідів
11:16
Чернігівці на чемпіонаті світу з лижних гонок серед спортсменів-інвалідів
1 квітня в російському Ханти-Мансійську стартував чемпіонат світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.
В змаганнях приймають участь більше 100 спортсменів з 15 країн світу – Австрії, Білорусії, Канади, Фінляндії, Франції, Німеччини, Італії, Кореї, Норвегії, Польщі, Росії, Швеції, України, США, Японія. Найбільш багаточисельну збірну представляють господарі турніру – від Росії заявлено 35 спортсменів. 16 біатлоністів та лижників будуть захищати Україну.
2 квітня спортсмени-інваліди змагались в персьюті з біатлону на дистанції 2,5 км. В кваліфікації Сергій Хижняк зайняв 6 місце, а в фіналі, припустивши по чотири промахи на кожному вогневому рубежі, нажаль, зайняв лише 11 місце.
Слід відзначити виступ ще одного нашого земляка, тренера-лідера Бориса Бабара, котрий зайняв перше місце разом зі своїм спортсменом Артемом Ковалевським.
Наступного дня в індивідуальній гонці на дистанції 10 км. Сергій Хижняк зайняв 13 місце, Борис Бабар та його спорсмен закінчили гонку з 7 результатом.
Попереду в учасників ще довга дистанція з лижних гонок, лижний спринт, індивідуальна гонка з біатлону та естафета.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Категорія: Міжнародні заходи | Переглядів: 1400 | Додав: ArtemShirokiy | Теги: Інваспорт | Рейтинг: 0.0/0