Головна » 2011 » Березень » 21 » Бобровиччина спортивна
15:51
Бобровиччина спортивна
До вашої уваги - дайджест спортивних подій, що відбулися в Бобровицькому районі протягом лютого-березня.
З 5 по 13 лютого проходив чемпіонат району з шахів. По круговій системі 16 чоловік визначили переможців:
1 місце виборов Король Олександр
2 місце – Синиця В’ячеслав
3 місце – Головань Микола.

12 лютого 180 учнів із 25 навчальних закладів району прийняли участь у змагання першостей району серед школярів із шашок, шахів та настільного тенісу.
У командному заліку змагань з настільного тенісу серед ЗОШ І-ІІ ступенів перше місце виборола команда Старобасанської школи інтернату, 2 місце – Кобижчанської ЗОШ І-ІІ ст., 3 місце – Петрівської ЗОШ.
Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів перше місце виборола команда Рудьківської ЗОШ, 2 місце – Олександрівської ЗОШ, 3 місце – Бобровицької гімназії.
У змаганнях з шахів серед ЗОШ І-ІІ ступенів перше місце виборола команда Новобасанської ЗОШ № 1, 2 місце – Новобасанської ЗОШ № 2, 3 місце – Петрівської ЗОШ.
Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів перше місце – Озерянська ЗОШ, 2 місце – Бобровицька гімназія, 3 місце – Новобиківська ЗОШ.
У змаганнях з шашок серед ЗОШ І-ІІ ступенів перше місце зайняла команда Кобижчанської ЗОШ, 2 місце – Старобасанської школи інтернату, 3 місце – Старобиківської ЗОШ.
Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів перше місце – Новобасанська ЗОШ І-ІІІ ст., 2 місце – Рудьківська ЗОШ, 3 місце – Вороньківська ЗОШ.

26 лютого відбулася першість району з важкої атлетики серед дівчат 1994 року народження та молодших. У своїх вагових категоріях перемоги здобули:
Гурин Вікторія (с. Озеряни);
Шинець Ірина, Гніда Людмила, Волошина Мар’яна, Данченко Руслана (с.Стара Басань);
Приходько Юлія, Назаренко Алла, Назаренко Яна, Погорєла Яна (м.Бобровиця).

26 лютого відбувся волейбольний турнір пам’яті В.Шипка. У змаганнях прийняли участь 6 команд: «Маяк» Куликівський район, «Всеволож» Борзнянського району, «Big POL» Козелецький район, команда Броварського району, Бобровиця та Бобровицький коледж.
У результаті зіграних матчів у групі «А» «Big POL» здобув 2 перемоги, «Всеволож» - 1 перемогу, Бобровицький коледж – 0. У групі «В» Бровари – 2 перемоги, Бобровиця – 1, «Маяк» - 0. Отож, у грі за 3-4 місця зустрілися команди Бобровиці та «Всеволож» Борзнянського району. Бобровичани перемогли своїх суперників 2:0 (25:20, 25:17). У фіналі зійшлися команди «Big POL» та Броварів. Козельчани у напруженій боротьбі перемогли суперників 2:1 (25:21, 11:25, 16:14). Кращими гравцями визначені: Володимир Довгополий («Всеволож»), Олександр Закревський (Бобровиця), В’ячеслав Садовий (Бровари), Роман Лисий («Big POL»).
Гравці команди переможниці турніру нагороджені кубком, медалями, та грамотами відділу у справах молоді та спорту Бобровицької райдержадміністрації. Гравці команд призерів змагань нагороджені медалями та грамотами.

27 лютого у спортивному залі с. Вороньків відбувся кубок району з футзалу. Прийняло участь 12 команд.
1 місце – «Колос» Бобровиця
2 місце – «Цукровик» Бобровиця
3 місце – «Співдружність» Нова Басань.

20 березня на базі Бобровицького коледжу економіки і менеджменту ім.О.Майнової відбувся чемпіонат району з настільного тенісу. У командному заліку перемогу здобула команда с. Олександрівки. На другому місці команда м.Бобровиці, третє – с.Рудьківка.
У особистих змаганнях серед чоловіків місця розподілились так:
1 місце – Журибеда Владислав (с. Олександрівка)
2 місце – Наговіцин Анатолій (Бобровиця)
3 місце – Ярмоленко Олександр (Бобровиця)
Серед жінок:
1 місце – Парубець Алла (с. Олександрівка)
2 місце – Жолудько Надія (с. Рудьківка)
3 місце – Казимова Лариса (с. Нова Басань)

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1549 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0