Користувачів: 0

Головна » 2015 » Жовтень » 19 » Бал чемпіонів у Срібному
10:13
Бал чемпіонів у Срібному
17 жовтня в районному будинку культури відбулось урочиста церемонія нагородження команд учасниць чемпіонату Срібнянського району з футболу серед чоловічих команд сезону 2015 року.
Захід відбувся за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, Срібнянської районної федерації футболу та депутата Верховної Ради України О.М.Дмитренка.
Протягом червня-серпня на футбольних полях району тривали ігри чемпіонату. В чемпіонаті взяли участь 7 команд, протягом чемпіонату відбулось 42 зустрічі.
У номінаціях кращий воротар та кращий захисник стали Михайло Яхін (смт Срібне) та Вадим Балюра (смт Дігтярі), кращим півзахисником Олександр Желіба (с.Поділ), кращим форвардом Сергій Сухина (смт Срібне), звання кращого бомбардира отримав Влад Лук’янчиков (с. Поділ).
Володарями бронзових медалей стали гравці команди з Подільської сільської ради, срібло здобули футболісти з смт Дігтярі, а найбільше оплесків було на адресу переможців чемпіонату досвідченої і зіграної команди Срібнянської селищної ради.
Командам-призерам та переможцю нагороди вручали голова райдержадміністрації Н.Г.Бондаренко, голова районної ради, голова федерації футболу П.М.Кириченко, заступник голови райдержадміністрації І.І.Мартинюк,
директор територіального центру Олена Панченко, яка вручила відзнаки переможцю і призерам чемпіонату від народного депутата Олега Дмитренка.
Концертну програму подарували героям свята та їхнім уболівальникам самодіяльні аматори районного будинку культури.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1267 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0