Понеділок, 20-Серпня-2018, 19:45| RSS

Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Національний олімпійський комітет України
Чернігівське обласне відділення


Члени відділення

Категорії розділу
Анонси подій
Регіональні заходи
Всеукраїнські заходи
Міжнародні заходи
Здобутки чернігівців
Оголошення
Пошук
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Форма входу
Гість







Група:
Гість

Ми дуже раді, що ви завітали до нас.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!

Логін:
Пароль:
Посилання
Спорт-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 101
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Члени Відділення НОК України

Федерації з олімпійських видів

1.

Саченко Ігор Валентинович

федерація баскетболу

2.

Широкий Артем Сергійович

федерація баскетболу

3.

Паршуков Віталій Серафимович

федерація біатлону

4.

Зоц Микола Миколайович

федерація біатлону

5.

Казанін Вадим Анатолійович

федерація боксу

6.

Артюх Євген Олександрович

федерація боксу

7.

Степаненко Руслан Миколайович

федерація важкої атлетики

8.

Мощенко Олександр Миколайович

федерація важкої атлетики

9.

Романчук Сергій Петрович

федерації веслування на б/к

10.

Баєвський Микола Володимирович

федерації веслування на б/к

11.

Брічеєв Олександр Миколайович

федерація велосипедного спорту

12.

Анісовець Сергій Васильович

федерація велосипедного спорту

13.

Дейкун Микола Петрович

федерація волейболу

14.

Жула Володимир Петрович

федерація волейболу

15.

Куліч Валерій Петрович

федерація гімнастики

16.

Бориско Юлія Петрівна

федерація гімнастики

17.

Маркін Олександр Анатолійович

федерація дзюдо

18.

Маркін Анатолій Миколайович

федерація дзюдо

19.

Авраменко Геннадій Вікторович

федерація кульової стрільби

20.

Чередінова Світлана Віталіївна

федерація кульової стрільби

21.

Масюк Андрій Миколайович

федерація легкої атлетики

22.

Рябов Володимир В’ячеславович

федерація легкої атлетики

23.

Горовенко Михайло Михайлович

федерація лижного спорту

24.

   Базилінський Євген Юрійович

федерація лижного спорту

25.

Бельський Олександр Володимирович

федерація настільного тенісу

26.

Говорунець Сергій Васильович

федерація настільного тенісу

27.

Примаченко Микола Васильович

федерація плавання

28.

Крот Станіслав Олександрович

федерація плавання

29.

Прокопович Геннадій Володимирович

федерація футболу

30.

Свистун Анатолій Вікторович

федерація футболу

31.

Лебєдєва Людмила Василівна

федерація тхеквондо ВТФ

32.

Лещенко Любов Василівна

федерація тхеквондо ВТФ

33.

Єзєєв Мірік Аврамович

федерація вільної боротьби

34.

Настоящий Анатолій Анатолійович

федерація вільної боротьби

35.

Васков Микола Сергійович

федерація хокею

36.

Овчинніков Євген Миколайович

федерація хокею

37.

Руденчик Євген Володимирович

федерація стрільби з луку

38.

Заїка Олександр Володимирович

федерація стрільби з луку

 

Представники організацій зі спортивним ухилом

39.

Кужельний Андрій Володимирович

голова обласної організації ФСТ "Україна"

40.

Григор’єв Ігор Васильович

голова обласної організації ФСТ "Спартак"

41.

Романов Вадим Станіславович

голова обласної організації ФСТ "Динамо"

42.

Примак Володимир Борисович

голова обласної організації ФСТ "Колос"

43.

По посаді

керівник Чернігівського регіонального відділення олімпійської академії України

44.

Пітель Олександр Юрійович

директор ДЮСШ Інвалідів

45.

Литвинець Андрій Миколайович

начальник регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

46.

Ліфар Ігор Юрійович

директор ОЦФЗН «Спорт для всіх»

47.

Скрипченко Анатолій Федорович

начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

48.

Гайдук Сергій Микитович

Голова Чернігівської асоціація спортивних журналістів України

49.

Бойко Віталій Олександрович

в.о. директор ШВСМ

50.

Магерамов Володимир Магерамович

директор ШВСМ з ігрових видів

51.

Пиріжок Дмитро Олександрович

голова обласної ради ветеранів

52.

Кирийчук Юрій Павлович

директор ДЮСШ з олімпійських видів

53.

Іващенко Сергій Миколайович

представник Борзнянського районного осередку НОК України

54.

Мосціпан Руслан Борисович

представник Прилуцького міського осередку НОК України

55.

Стецько Олександр Миколайович

представник Чернігівського міського осередку НОК України

 

Атлети чемпіони, призери та учасники Олімпійських ігор

56.

Лемеш Ніна Петрівна

учасник Олімпійських ігор

57.

Хвостенко Оксана Юріївна

учасник Олімпійських ігор

58.

Дериземля Андрій Васильович

учасник Олімпійських ігор

59.

Деркач Вячеслав Васильович

учасник Олімпійських ігор

60.

Цербе – Несіна Валентина Адамівна

призер Олімпійських ігор

61.

Скакун Наталія Анатоліївна

чемпіонка Олімпійських ігор

62.

Прима Роман Андрійович

учасник Олімпійських ігор

63.

Семенов Сергій Олександрович

учасник Олімпійських ігор

64.

Прима Артем Андрійович

учасник Олімпійських ігор

65.

Смаль Наталія Миколаївна

учасник Олімпійських ігор

66.

Бібік Ольга Анатоліївна

учасник Олімпійських ігор

 

ПОЧЕСНІ ЧЛЕНИ Відділення

1.

    Нак Микола Євдокимович

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

2.

    Риков Олександр Володимирович

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

3.

Чередінов Ігор Борисович

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України

4.

Зоц Микола Миколайович

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України

5.

Волков Олександр Анатолійович

чемпіон Олімпійських ігор

6.

Костевич Олена Дмитрівна

чемпіонка та призерка Олімпійських ігор

7.

Скакун Наталія Анатоліївна

чемпіонка Олімпійських ігор

8.

Батюк Олександр Михайлович

срібний призер Олімпійських ігор

9.

Авраменко Геннадій Вікторович

бронзовий призер Олімпійських ігор

10.

Цербе–Несіна Валентина Адамівна

бронзова призерка Олімпійських ігор

11.

Вакуленко Сергій Анатолійович

чемпіон Паралімпійських ігор

12.

Рептюх Ігор Миколайович

чемпіон та призер Паралімпійських ігор


Мова
Партнери

Відео

Мама, тато, я – лижна с...

Перемога! Чернігівські ...

00:01:22

Золото Костевич

Новини НОК
Вітаємо!
Сьогодні: іменинників немає


Олександр Майшев - 2010-2018Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок ©