Середа, 20-Вересень-2017, 05:54| RSS

Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Національний олімпійський комітет України
Чернігівське обласне відділення


Члени осередку

Категорії розділу
Анонси подій
Регіональні заходи
Всеукраїнські заходи
Міжнародні заходи
Здобутки чернігівців
Оголошення
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Форма входу
Гість







Група:
Гість

Ми дуже раді, що ви завітали до нас.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!

Логін:
Пароль:
Посилання
Спорт-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 92
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


С К Л А Д
Чернігівського обласного осередку НОК України

1. Саченко Ігор Валентинович – федерація баскетболу
2. Пиріжок Дмитро Олександрович – федерація баскетболу
3. Лазаренко Микола Григорович – федерація біатлону
4. Зоц Микола Миколайович – федерація біатлону
5. Примак Володимир Борисович – федерація боксу
6. Старун Анатолій Андрійович – федерація важкої атлетики
7. Мольченко Микола Миколайович – федерація важкої атлетики
8. Маневич Олексій Робертович – федерації веслування на б/к
9. Яценко Євгеній Леонідович – федерації веслування на б/к
10. Бричеев Олександр Миколайович – федерація велосипедного спорту
11. Остапенко Анатолій Іванович – федерація велосипедного спорту
12. Дейкун Микола Петрович – федерація волейболу
13. Ліфар Ігор Юрійович – федерація волейболу
14. Татаренко Микола Іванович – федерація гімнастики
15. Бориско Юлія Петрівна – федерація гімнастики
16. Супрун Анатолій Миколайович – федерація дзюдо
17. Маркін Анатолій Миколайович – федерація дзюдо
18. Чередінова Світлана Віталіївна – федерація кульової стрільби
19. Татаренко Петро Іванович – федерація кульової стрільби
20. Овчаренко Олександр Володимирович – федерація легкої атлетики
21. Скрипченко Анатолій Федорович – федерація легкої атлетики
22. Горовенко Михайло Михайлович – федерація з лижного спорту
23. Лісогор Владислав Миколайович – федерація з лижного спорту
24. Лунегов Вадим Юрійович – федерація настільного тенісу
25. Литвинець Андрій Миколайович – федерація настільного тенісу
26. Примаченко Микола Васильович – федерація плавання
27. Крот Станіслав Олександрович – федерація плавання
28. Свистун Анатолій Вікторович – федерація футболу
29. Магеррамов Володимир Магеррамович – федерація футболу
30. Лебедєв Ігор Богданович – федерація тхеквондо ВТФ
31. Лещенко Любов Василівна – федерація тхеквондо ВТФ
32. Єзєєв Мірик Аврамович – федерація вільної боротьби
33. Настоящий Анатолій Анатолійович – федерація вільної боротьби
34. Романова Наталія Андріївна – федерація фігурного катання
35. Хоменко Володимир Миколайович – федерація фігурного катання
36. Васков Микола Сергійович – федерація хокею
37. Тканко Віктор Миколайович – федерація хокею
38. Голенко Володимир Сергійович – федерація тенісу
39. Анісовець Сергій Васильович – федерація тенісу
40. Яненко Олег Олександрович – голова Бахмацького районного осередку
41. Кравченко Валентин Іванович – голова Бобровицького районного осередку
42. Іващенко Сергій Миколайович – голова Борзнянського районного осередку
43. Чаленко Валерій Миколайович – голова Варвинського районного осередку
44. Середа Віктор Васильович – голова Городнянського міського осередку
45. Федірко Сергій Олександрович – голова Ічняського районного осередку
46. Іллюшин Михайло Миколайович – голова Козелецького районного осередку
47. Лучко Володимир Любомирович – голова Коропського районного осередку
48. Павленко Ярослава Миколаївна – голова Корюківського районного осередку
49. Янголь Інна Миколаївна – голова Куликівського районного осередку
50. Ємець Віктор Миколайович – голова Менського районного осередку
51. Черпіта Станіслав Володимирович – голова Ніжинського районного осередку
52. Циганков Андрій Федорович – голова Новгород-Сіверського районного осередку
53. Омельченко Валентина Володимирівна – голова Носівського районного осередку
54. Демченко Тетяна Валеріївна – голова Прилуцького районного осередку
55. Руденок Володимир Олександрович – голова Ріпкинського районного осередку
56. Ятчук Валерій Іванович – голова Семенівського районного осередку
57. Мучта Лілія Володимирівна – голова Сосницького районного осередку
58. Шевченко Сергій Іванович – голова Срібнянського районного осередку
59. Євтушенко Олена Анатоліївна – голова Талалаївського районного осередку
60. Чаус Олександр Володимирович – голова Чернігівського районного осередку
61. Косевич Анатолій Зіфрідович – голова Щорського районного осередку
62. Перепелиця Галина Миколаївна – голова Ніжинського міського осередку
63. Соколов Сергій Володимирович – голова Прилуцького міського осередку
64. Соколов Олександр Володимирович – голова Чернігівського міського осередку
65. Луговський Валентин Васильович – голова обласної організації ФСТ "Україна"
66. Григор’єв Ігор Васильович – голова обласної організації ФСТ "Спартак"
67. Михайлик Олександр Григорович – голова обласної організації ФСТ "Динамо"
68. Носко Микола Олексійович – керівник Чернігівського регіонального відділення олімпійської Академії України,ректор ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
69. Коробка Ольга Василівна – призерка Олімпійських ігор
70. Хвостенко Оксана Юріївна – призерка чемпіонату світу

ПОЧЕСНІ ЧЛЕНИ ОСЕРЕДКУ

Нак Микола ЄвдокимовичЗаслужений працівник фізичної культури і спорту України

Риков Олександр ВолодимировичЗаслужений працівник фізичної культури і спорту України

Волков Олександр Анатолійовиччемпіон Олімпійських ігор

Костевич Олена Дмитрівначемпіонка Олімпійських ігор

Скакун Наталія Анатоліївначемпіонка Олімпійських ігор

Батюк Олександр Михайловичсрібний призер Олімпійських ігор


Мова
Партнери

Відео

Перемога! Чернігівські ...

00:01:22

Золото Костевич

Юні чернігівські олімпі...

00:03:03
Новини НОК
Погода

Вітаємо!
Сьогодні: іменинників немає

Хмарка тегів

Олександр Майшев - 2010-2017Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок ©