Вівторок, 11-Травня-2021, 10:15| RSS

Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Національний олімпійський комітет України
Чернігівське обласне відділення


Категорії розділу
Анонси подій
Регіональні заходи
Всеукраїнські заходи
Міжнародні заходи
Здобутки чернігівців
Оголошення
Посилання
Форма входу
ГістьГрупа:
Гість

Ми дуже раді, що ви завітали до нас.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!

Логін:
Пароль:
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2012 » Грудень » 22 » Звіт про діяльність Чернігівського обласного осередку НОК України за період з грудня 2011 по грудень 2012 років
12:20
Звіт про діяльність Чернігівського обласного осередку НОК України за період з грудня 2011 по грудень 2012 років
За ініціативи Президента України В.Ф. Януковича 2012 рік був проголошений Роком спорту та здорового способу життя, що стало хорошим мотивом у нашій роботі.
Протягом року олімпійський осередок тісно співпрацював з усіма федераціями, фізкультурно-спортивними товариствами, обласними центрами "Спорт для всіх" та "Інваспорт", керівники яких входять до складу Виконкому осередку.
За звітний період, з грудня 2011 по нинішній час, відповідно до планів засідань були проведені всі засідання Виконкому нашого осередку.
Було значно збільшено кількість проведених заходів під олімпійськими гаслами, а це значить, що ми ще більше залучили дітей та молоді до ідей олімпізму та занять фізичною культурою і спортом.
Осередок постійно підвищує організаційний та професійний рівень проведення заходів, спрямованих на розбудову олімпійського руху.
Спортивні заходи 2012 року розпочалися з урочистого підняття прапорів України та НОК на базі олімпійської підготовки з біатлону на честь перших зимових Юнацьких Олімпійських ігор у м. Інсбрук, де наш юний біатлоніст Максим Івко брав участь.
У засобах масової інформації, в т.ч. на радіо ФМ та на веб-сайті осередку було активізовано висвітлення діяльності сфери фізичної культури, спорту та олімпійського руху.
У березні в рамках проведення Року спорту та здорового способу життя відбулася зустріч голови обласного осередку В.М. Хоменком зі спортивним активом Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. Під час зустрічі В.М. Хоменко зазначив, що Рік спорту та здорового способу життя потребує конкретних кроків з покращення спортивної матеріально-технічної бази та поліпшення досягнень спортсменів області. Він проінформував щодо планів та перспектив розвитку спортивної інфраструктури, зокрема щодо функціонування стадіону ім. Ю.О. Гагаріна, створення у Чернігові великого спортивного комплексу для проведення змагань з ігрових видів спорту, єдиноборств, культурно-масових заходів. Також, було зазначено, що окрім забезпечення розвитку спорту вищих досягнень, одним із головних завдань цього року є пропаганда здорового способу життя серед населення області, а влада підтримуватиме ініціативи спортивного активу.
На самому високому організаційному і професійному рівні були проведені заходи НОК України на території області, зокрема: "Олімпійський день", на старти якого в цьому році вийшло більше 20 тисяч учасників, кожен третій з яких отримав атрибутику, виготовлену НОК України й осередком. Цікаво пройшов цей захід в обласному центрі на стадіоні ім. Ю.О. Гагаріна, участь в якому взяли учасники обласної Спартакіади серед державних службовців.
За участі великої кількості дітей пройшов по території Чернігівської області захід Національного олімпійського комітету України "Передай вогонь перемоги". На кордоні Сумської області чернігівська делегація прийняла естафету олімпійського вогню та пройшла Талалаївським, Срібнянським, Прилуцьким, Козелецьким та Чернігівським районами, а також містами Прилуки і Чернігів з відвідуванням дитячих оздоровчих таборів.
У Чернігові з нагоди відкриття XXX літніх Олімпійських ігор у Лондоні за участі фізкультурно-спортивних та олімпійських активістів області було урочисто піднято прапори України та Національного олімпійського комітету України.
Цікаво та ефективно проводились такі заходи як: "Олімпійське лелеченя", "Олімпійський куточок", "Олімпійська книга", "Олімпійський урок", "Олімпійський тиждень", в яких взяли участь близько 60 тисяч осіб. На центральному стадіоні Чернігова відбулося феєричне спортивно-театралізоване свято за участі відомих спортсменів та ветеранів олімпійського руху.
Майже у всіх дитячих оздоровчих закладах були проведені заходи "Олімпійське літо".
Хорошим доповненням до "Олімпійського уроку" та "Олімпійського тижня" була проведена Всеукраїнська велоестафета "Спорт для всіх єднає Україну" по території Чернігівської області за участі велосипедистів області.
Великий інтерес у мешканців області викликає міжнародна естафета "Всесвітній біг заради гармонії", до якої постійно приєднуються мешканці області.
За підтримки обласного осередку успішно було проведено в Чернігівському міському парку культури та відпочинку Всеукраїнське козацьке свято "Козацькі розваги".
Дані заходи та багато інших проводились за участі знаменитостей спорту України, таких як: Ольга Коробка, Валентина Цербе-Несіна, Ніна Лемеш, Наталія Смаль, Наталія Давидова, Оксана Хвостенко, Андрій Дериземля та інші.
Обласним осередком підтримано і примножено традиції спортивних змагань серед державних службовців, депутатів усіх рівнів, галузевих обкомів профспілок та колективів фізкультури підприємств, установ і організацій.
За підтримки осередку на високому рівні проходять такі міжнародні заходи, як: "Слов’янське братство" в Сеньківці, турніри з вільної боротьби "Ілля Муромець" в Чернігові та дзюдо "Пам'ять" в Ніжині.
За активного сприяння керівництва обласного осередку внесено нову якість в розвиток та підтримку спорту вищих досягнень. Як результат – на офіційних міжнародних змаганнях серед дорослих, юніорів і юнаків з початку року завойовано 75 медалі в 11 видах спорту, з яких 22 золотих. Підготовлено 37 майстрів спорту України, 2 майстри спорту міжнародного класу та 1-го Заслуженого майстра спорту, 3-ом тренерам присвоєно почесне звання "Заслужений тренер України".
Найвагоміші здобутки маємо в кульовій стрільбі, біатлоні, боксі, кікбоксингу, легкій атлетиці, боротьбі дзюдо і сумо та настільному тенісі.
12 кращих спортсменів області, представники 8 видів спорту вели активну підготовку до літніх 2012 року Олімпійських та троє спортсменів-інвалідів до Параолімпійських ігор у м. Лондоні.
Для гарантованого фінансового забезпечення олімпійської програми в умовах обмежених можливостей обласного бюджету керівництвом обласного осередку залучено потужних спонсорів, зокрема, компанію "САН Інбев Україна", якою на підтримку олімпійців було виділено 200 тис.грн.
Програму підготовки до Олімпійських ігор було виконано і як наслідок: дві бронзові медалі на літніх Олімпійських іграх у м. Лондоні завоювала стрільчиня Олена Костевич.
Успішними, хоч і без медалей, можна вважати виступи на літніх Олімпійських іграх у м. Лондоні дзюдоїстки Наталії Смаль, легкоатлетки Ольги Скрипак, тенісиста Олександра Дідуха та стрільчині Анастасії Скок на Параолімпійських іграх.
Для забезпечення олімпійців усім необхідним і розв’язання їх соціально-побутових проблем, створення сприятливих умов для тренувань та відновлення, формування позитивного морально психологічного клімату владою системно реалізується план конкретних дій, в якому передбачено всі складові і напрямки роботи та обсяги фінансування.
У повному обсязі спортсменам-кандидатам профінансовано участь у навчально-тренувальних зборах. Для них придбано інвентар і обладнання та ексклюзивні предмети екіпіровки, у т.ч. два пістолети найновішого зразка з електронним спуском для Олени Костевич та пневматичний пістолет для параолімпійки Анастасії Скок.
Всі спортсмени, які вибороли ліцензії на участь в Олімпійських іграх отримували щомісячні стипендії.
Понад 133 представників області підготовлено до основного і резервних складів збірних команд України (рекордний показник), які представляють нині нашу область на міжнародних змаганнях з 28 видів спорту.
За підсумками рейтингу зі спорту вищих досягнень область піднялась на 11 місце в Україні, а з зимових видів спорту, зокрема, на 3 місце серед усіх областей України та 5 місце за підсумками участі в Олімпійських іграх.
Без уваги керівництва обласного осередку не залишаються і наші майбутні олімпійці. Щомісячні стипендії отримують 40 молодих обдарованих спортсменів та 10 спортсменів-інвалідів.
Під постійним контролем і увагою керівництва обласного осередку знаходиться питання щодо зміцнення матеріально-спортивної бази області.
Ведеться другий етап робіт по капітальному ремонту об’єктів державного підприємства «Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів» (стадіон ім. Ю.О. Гагаріна), а саме ігрових майданчиків та бігових доріжок.
Продовжено роботи по оновленню бази олімпійської підготовки з біатлону. Завершено роботи по адаптації приміщення бази для доступу і комфортного перебування спортсменів-інвалідів.
Виділена земельна ділянка та здійснено конкретні організаційні заходи щодо будівництва в м. Чернігові льодового палацу та спортивного комплексу з критим плавальним басейном в м. Прилуки.
Знаходиться на контролі питання щодо передачі недобудованого басейну Чернігівському національному педагогічному університету імені Т.Г. Шевченка.
З огляду на перспективу створення в області мережі капітальних спортивних споруд, які б відповідали міжнародним стандартам та могли працювати цілорічно керівництвом обласного осередку підтримано ініціативу представників громадськості і бізнесу та разом з ними активно опрацьовується питання щодо будівництва в м. Чернігові критого футбольного манежу.
Необхідність в таких об’єктах назріла давно. Адже протягом останніх років ми успішно проводимо в м. Чернігові міжнародні змагання найвищого рівня, у т.ч. групові турніри Кубку УЄФА та відбіркові матчі до чемпіонату світу і Європи з жіночого футболу і маємо високу оцінку міжнародних спостерігачів.
На розгляді питання щодо будівництва ігрового палацу та стрілецького тиру в Чернігові по вулиці Пушкіна, 1.
Майже всі наші олімпійці і параолімпійці забезпечені житлово-побутовими умовами. Одній частині олімпійців і параолімпійців виділено земельні ділянки в садовому товаристві "Олімп", а другій – виділення земельних ділянок в стадії вирішення.
Олімпійський осередок формує список обласних стипендіатів для молодих обдарованих спортсменів-сиріт, напівсиріт та молодих спортсменів із малозабезпечених сімей.
Усі заходи завжди проводяться за участю ветеранів спорту та уславлених спортсменів. За ініціативи керівництва обласного осередку четверо ветеранів спорту: Алімова Антоніна Іллівна, Костянов Генадій Іванович, Марченко Володимир Григорович та Примак Федосій Михайлович отримують стипендії від Президента України Януковича Віктора Федоровича.
Всі заходи, що проводились осередком, активно висвітлювались засобами масової інформації. Варто назвати прізвища журналістів, які беруть участь у конкурсі НОК України в різних номінаціях, це: Віктор Береговий, Віктор Кошмал, Артем Євминець та Сергій Гайдук.
Висловлюються слова вдячності ректорові Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка Носку Миколі Олексійовичу, керівникові обласного відділення олімпійської Академії України за ту просвітницьку роботу, яка проводиться не тільки в даному закладі, а й у всій області по розвитку олімпійського руху.
Мало який захід проводиться без залучення коштів. І кожного разу осередок звертається до наших меценатів, партнерів та спонсорів. Осередок про них не тільки розповідає, а й глибоко шанує і дякує за розуміння та співпрацю.
Це: акціонерні товариства та їх керівники: перш за все це наш генеральний спонсор Чернігівське відділення ПАТ "САН ІнБев Україна" директор Шевченко Юрій Іванович, Чернігівська кондитерська фабрика "Стріла" директор Заїка В’ячеслав Юрійович, Ічнянський "Завод сухого молока та масла" директор, депутат обласної ради Кияновський Віктор Павлович, Чернігівське підприємство "Будіндустрія" директор Дмитренко Віктор Леонідович, Київська компанія "Глобал Лоджик", а також Чернігівські підприємства "Хімволокно", "Чексіл", "Домобудівник", "Ясен", "Нивки", Молокозавод, МакДональдз та рекламна компанія "Голд Фьюче".
І хоч багато чого зроблено, багато чого ще належить зробити. Переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо досягати більших успіхів.
Дякуємо всім за роботу та увагу!


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Здобутки чернігівців | Переглядів: 1446 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Мова
Пошук
Календар
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Партнери і Спонсори

Новини НОК
Вітаємо!
Сьогодні: День Народження:
татьяна(41)
Вітаємо!


Олександр Майшев - 2010-2021Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок ©