Понеділок, 29-Квітня-2024, 18:46| RSS

Головна » 2012 » Червень » 6 » Здобутки легкоатлетів Чернігівщини на всеукраїнських змаганнях
15:38
Здобутки легкоатлетів Чернігівщини на всеукраїнських змаганнях
27-29 травня у місті Ялта проходили змагання легкоатлетів, а саме чемпіонат України з бігу на 10000 м., Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств, Кубок України.
Через те, що на Чернігівщині немає спортсменів, що займаються багатоборством, участь спортсмени нашого регіону брали лише у чемпіонаті України з бігу на 10000 м., де Скрипак Ольга з результатом 32.26.38. посіла друге місце.
Медальний урожай на Кубку України був дещо більшим. Так, кращі спортсмени школи вищої спортивної майстерності здобули наступні місця: Мусіяко Іван – ІІ місце 5000 м. (14.04.48); Олійник Павло – ІІ місце 1500 м. (3.41.02); Носенко Анна – ІІІ місце 5000 м. (16.11.63); естафета 4х400 ІІІ місце (3.13.20) – Дубоносов Віталій, Сідина Владислав, Поздняков Олексій, Луценко Іван. Протоколи змагань можна переглянути тут.

З 31 травня по 2 червня у тій же Ялті проходив чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодших з легкої атлетики. На п’єдестал пошани піднімались лише спортсмени школи вищої спортивної майстерності, студенти Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу, що тренуються під керівництвом Марченка Михайла та Салівона Руслана. Красуцькій Ганні не було рівних у потрійному стрибку – перемога з результатом 12.99, а Поздняков Олексій 1995 р.н., молодший на два роки за своїх суперників, був третім на дистанції 200 м.(21.92) та здобув впевнену перемогу на дистанції 400 м. з результатом 47,75, поновивши тим самим рекорд України серед юніорів. Нагадаємо, що за сім днів до цього Попружний Юрій на міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетики серед юнаків Україна – Туреччина – Білорусь вже поновлював рекорд України, встановивши його на позначці 47,82. Після такого виступу Красуцька Ганна та Поздняков Олексій були удостоєні честі представляти Україну на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів, що відбудеться за місяць у Барселоні. За крок до п’єдесталу зупинилась ще одна вихованка ШВСМ з Прилук Миколенко Марія, яка у бігу 400 м. з/б фінішувала четвертою. Протоколи змагань можна переглянути тут.

Категорія: Всеукраїнські заходи | Переглядів: 932 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0