П`ятниця, 29-Березня-2024, 08:38| RSS

Головна » 2018 » Листопад » 20 » Здобутки чернігівських боксерів на Чемпіонаті України у Харкові
11:08
Здобутки чернігівських боксерів на Чемпіонаті України у Харкові
З 12 по 18 листопада у Харкові проходив Чемпіонат України з боксу серед дорослих спортсменів.
Нашу область представляли 4 боксери: вагова категорія до 69 кг - Денис Песоцький (ШВСМ, тренер П. Примаченко), вагова категорія до 75 кг - Андрій Тимошенко (ОДЮСШ, тренери В. Балабко, А. Корець, В. Казанін), вагова категорія до 81 кг - Данило Жасан (ШВСМ, тренери А. Корець, В. Казанін), вагова категорія до 91 кг - Вадим Костючок (ДЮСШ "Атлет", тренери М. Метла, М. Костючок).

Протягом тижня на рингу точилася напружена боротьба, у якій наші хлопці виглядали дуже впевнено та потужно!
Денис Песоцький розпочав боротьбу проти представника Дніпра Богдана Віказіна і впевнено його переміг. Але зустрівшись з одним із лідерів у вазі 69 кг Ярославом Самофаловим (Бровари), Денис, нажаль, припинив змагання і поступився у рівному двобої.

Вадим Костючок взяв реванш у Андрія Аршукова з Києва.
Програючи початок зустрічі, Вадим зібрався , пославши суперника у нокдаун, вирвав перемогу за очками!
У 1/4 фіналу Костючок поступився Рамазану Муслімову з Харкова.

Андрій Тимошенко дуже впевнено розібрався з киянином Павлом Селезньовим. У наступному колі чемпіонату Тимошенко зустрівся з МСМК Дмитром Щербиною (Херсон). І, незважаючі на досвід суперника, теж переграв його у 3 раундах! І нарешті - півфінал з діючим чемпіоном Європи та Світу, найкращим боксером світу минулого року Олександром Хижняком, проти якого, на цьому чемпіонаті України, суперники просто не виходили у ринг. Андрій Тимошенко показав конкурентний двобій.
Перемога Хижняка за очками і є бронзова нагорода у Чернігівської області!

81 кг Данило Жасан почав свої виступи на чемпіонаті України з поєдинка проти представника Херсону Андрія Петухова. Переміг, але мав дуже виснажливий вигляд. Тим приємніша була його наступна перемога над чемпіоном світу серед юніорів, призером Євро серед молоді та багатаразовим медалістом ЧУ, МСМК Владом Михайловим з Вінниці у чвертьфіналі!
1/2 фіналу: поєдинок з харків'янином Максимом Коцом, котрий до цього переміг чемпіона світу серед студентів і діючого чемпіона країни Валерія Харламова з Одеси.
І Данило Жасан упевнено перемагає Коца на його ж рингу, у нього дома! Браво!
Фінал був дуже напруженим. Суперником Данила виявився МСМК, чемпіон Європи до 22 років, чемпіон України Степан Грекул з Чернівців. Данило зовсім трошки поступився своєму досвідченому супротивнику.
Результат – «срібло» національного чемпіонату!

Підводячі підсумки змагань у Харкові можна порадіти, що дорослий бокс на Чернігівщині дуже додає у якості!
Приємно, що після ЧУ 2018 Андрій Тимошенко і Данило Жасан потрапили до складу національної збірної України!
Будемо сподіватися, що наші хлопці зможуть гідно представити Україну і на міжнародній арені, а також позмагатись за олімпійські ліцензії до Токіо 2020 року!

Вітаємо увесь тренерський склад нашої області на чолі з президентом федерації Євгеном Артюхом, а також побажаємо нашим боксерам не зупинятися на досягнутому, а йти далі до омріяних вершин!

Інформація з ФБ: Чернігівська обласна організація федерації боксу України

Категорія: Здобутки чернігівців | Переглядів: 668 | Додав: yulia | Теги: #chernigivnoc #спорт | Рейтинг: 0.0/0