Головна » 2012 » Березень » 12 » Волейбольний уік-енд у Чернігові
12:33
Волейбольний уік-енд у Чернігові
Багатими на волейбольні події у Чернігові були святкові вихідні.
10-11 березня у спортивному залі чернігівського національного педагогічного університету відбувся фінальний тур суперліги чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд.
До четвірки кращих команд увійшли чернігівські "Буревісник-ШВСМ", "Чернігівспорт", "Освіта" та варвинська "Дружба-нова".
В результаті зіграних зустрічей переможцем суперкубку обласного чемпіонату стала досвідчена команда волейбольної суперліги "Буревісник-ШВСМ". Звання віце-чемпіона отримала команда "Дружба-нова".
У ті ж дні у тому ж залі відбувалися зустрічі обласного чемпіонату серед ветеранських команд. Кращою серед шести колективів виявилася команда міста Чернігова. Друге місце посіли волейболісти "Чернігівспорту", на третьому місці - збірна Щорса.
11 березня були проведені фінальні ігри обласного чемпіонату серед жіночих команд. Перемогу відсвяткували волейболістки команди "Буревісник" національного педагогічного університету. Команда "Ніжин-агро" стала другою, на третьому місці опинилися вихованки ДЮСШ "Чернігівбуд".

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1269 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0