Неділя, 28-Квітня-2024, 20:13| RSS

Головна » 2014 » Січень » 31 » Волейбольний турнір пам`яті Героїв Крут
15:54
Волейбольний турнір пам`яті Героїв Крут
Завдяки ініціативі громадського організатора Олексія Нещерета, підтримки Ніжинської районної державної адміністрації та районного спортивного тавариства «Колос» 26 січня у Крутах відбувся волейбольний турнір, присвячений пам’яті Героїв Крут.
Бажання боротися за цей кубок виявили: господарі змагань крутяни, дебютанти – черняхівці та багаторазовий чемпіон району із Лосинівки. Результат був очікуваним – команда з Черняхівки зайняла ІІІ місце, програвши крутянам і лосинівцям. Звичайно, новачкам дісталися титуловані суперники. Проте, для них це гарна підготовка до офіційних змагань, а робота над помилками дасть спортсменам змогу боротися за призові місця у першості. За кубок в протистоянні зійшлися у спортивному залі школи господарі та фаворит турніру – лосинівці. За останні роки їхні матчі досить емоційні. Не стала виключенням і ця зустріч. Перша партія була за крутівською командою – 27:25, другу в напруженій боротьбі виграли селищні хлопці – 29:31. Визначили переможця третя та четверта партії. Сильнішою виявилися волейболісти з Лосинівки (20:25, 19:25). Без сумніву, ці команди будуть фаворитами й на першості району.
Нагородження розпочалося із хвилини мовчання в пам’ять про загиблих героїв у бою під Крутами, після чого голова ВФСТ «Колос» Володимир Євтух та ініціатор турніру Олексій Нещерет вручили учасникам медалі та дипломи, а кубок – капітану команди «Лосинівка».
Активно готуються до районних змагань з волейболу й інші села. 26 січня у Липовому Розі пройшла товариська зустріч між спортсменами з Липового Рогу та Кукшина. Перемогли господарі.
Сьогодні розпочалася першість району з волейболу. Чекаємо результатів.

Олексій ЧЕРНЕТА

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1250 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0