Користувачів: 0

Головна » 2013 » Червень » 21 » Вітаємо юних легкоатлетів Чернігівщини!
12:34
Вітаємо юних легкоатлетів Чернігівщини!
На чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, що проходив у м. Харкові 14-18 червня 2013 року представники Чернігівщини завоювали дві ліцензії на участь у чемпіонаті Європи серед юніорів, який буде проходити незабаром у Італії.
Загалом 7 атлетів на чолі з представником команди Вятіорцем завоювали сім медалей чемпіонату.
Вихованці Марченка Михайла Степановича Позняков Олексій виборов І місце (біг 400 м.) і ІІ місце (біг 200 м.), Красуцька Анна - ІІ місце (стрибки у довжину та потрійний стрибок ) та Миколенко Марія – ІІ місце (400 м. з/б). Вихованка Філіпова Володимира Вікторовича Закатова Ярослава завоювала бронзу (100 м. з/б). Жіноча естафетна команда в складі Красуцької А., Закатової Я., Миколенко М. і Шульги Є. в програмі 4х100 м. піднялася на третє місце п’єдесталу пошани.
Слід відзначити виступи Шульги Євгенії, вихованки Вятіорця Сергія Єгоровича, яка зайняла 5 місця зразу в двох дисциплінах (100 та 200 м.) та Кравченка Сергія, який також був п’ятим в бігу на 3000 м. з/б.
Не дивлячись на відсутність матеріальної бази для тренувань, юні атлети виступили досить успішно. Позняков О. та Красуцька А. включені в юніорський склад збірної України на чемпіонат Європи.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1248 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0