Вівторок, 19-Березня-2024, 05:06| RSS

Головна » 2011 » Лютий » 28 » Успіхи представниць Чернігівщини на чемпіонаті України з боксу
12:40
Успіхи представниць Чернігівщини на чемпіонаті України з боксу
21-27 лютого в Севастополі проходили чемпіонат України з боксу та 6-ті літні юнацькі ігри України з боксу серед юніорок.
В змаганнях взяли участь більше 200 спортсменок з усіх регіонів України. Серед них виступали і представниці Чернігівської області.
В змаганнях жінок вихованка обласної ШВСМ Валентина Акула вперше для себе виступала у ваговій категорії 64 кг, і показала добрий результат. Перемігши в перших двох поєдинках спортсменок з Черкас і Львова, Валентина у півфіналі поступилась сильній суперниці з Хмельницького і стала у підсумку третьою. Наша боксерка потрапила до складу збірної України, де буде готуватись до участі в міжнародному турнірі класу "А" в Миколаєві.
В змаганнях юніорок дуже вдало виступила спортсменка з Ічні Вікторія Савченко. В категорії до 48 кг вона виграла всі свої чотири поєдинки і посіла перше місце. Цей результат дозволив їй потрапити до юніорської збірної України, в складі якої наша землячка буде виступати на чемпіонаті світу в Турції, який відбудеться орієнтовно в квітні-травні цього року.

Категорія: Всеукраїнські заходи | Переглядів: 1438 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0