П`ятниця, 29-Березня-2024, 12:12| RSS

Головна » 2012 » Травень » 10 » У Срібному відбувся футбольний турнір до Дня перемоги
15:59
У Срібному відбувся футбольний турнір до Дня перемоги
9 травня в парку відпочинку смт.Срібне з нагоди Дня Перемоги відбувся футбольний кубок між командами ветеранів Срібнянського району.
Участь в турнірі прийняли дві збірні команди ветеранів району. Перед початком змагань учасників привітав голова Срібнянської районної державної адміністрації Олег Дмитрович Власенко.
Надзвичайно напруженими виявилися два тридцяти хвилинних тайми для обох команд. Перевага збірної команди ветеранів смт. Дігтярі с.Гурбинці та с.Іванківець ( на фото) над суперниками виявилась вкрай нестійкою, їх опоненти весь час намагались тримати м’яча на стороні суперника. Але не зважаючи на сильний опір господарів майданчика збірної ветеранів смт.Срібне , с.Карпилівки, с. Харитонівки с. Поділ та с. Грицівки фортуна посміхнулась першій команді.
З невтішним рахунком для місцевих вболівальників 1: 0 срібняни пішли на перерву. Другий тайм не зміг порадувати глядачів новим голом, з цим же рахунком команди завершили цьогорічну зустріч.
Приємним моментом того дня стало нагородження команд. Кубок, медалі та грамоти обидві команди отримали з рук голови районної державної адміністрації О.Д.Власенка та Срібнянського селищного голови О.П.Куделі.
Захід відбувся за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Організатори змагань висловлюють вдячність депутату обласної ради С.А.Гайдаю та Срібнянському селищному голові О.П.Куделі за надану фінансову допомогу та призи для учасників змагань і глядачів спортивного свята.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1041 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0