Вівторок, 11-Травня-2021, 08:17| RSS

Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Національний олімпійський комітет України
Чернігівське обласне відділення


Категорії розділу
Анонси подій
Регіональні заходи
Всеукраїнські заходи
Міжнародні заходи
Здобутки чернігівців
Оголошення
Посилання
Форма входу
Гість







Група:
Гість

Ми дуже раді, що ви завітали до нас.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!

Логін:
Пароль:
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2019 » Листопад » 23 » У Олімпійському домі визначили переможців конкурсу спортивної фотографії
18:06
У Олімпійському домі визначили переможців конкурсу спортивної фотографії
22 листопада у Олімпійському домі підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії, який щороку проводиться Національним олімпійським комітетом України.

Журі, до складу якого увійшли імениті фотожурналісти, відомі олімпійці та фахівці, обирали кращі світлини у трьох категоріях учасників: фотографи-професіонали, фотографи-аматори та діти до 16 років.

Загалом на конкурс надійшло близько 300 фоторобіт з різних куточків України, які відображали різноманітні події зі спортивного життя.

З-поміж багатьох гідних уваги робіт журі конкурсу обрали найбільш яскраві на думку фахового журі фото, де автори зуміли закарбувати та сповна передати яскраві відчуття та неповторні емоції спортсменів і любителів спорту, що переповнювали їх в процесі занять спортом, боротьби за нагороди, у миті тріумфу або розпачу.

Тож, переможцями та призерами конкурсу у відповідних категоріях стали представники з 9 регіонів України:

Категорія «Фотографи-професіонали»:

1 місце – Дмитро Скубіцький (Дніпропетровська обл.)

2 місце – Олег Дубина (Полтавська обл.)

3 місце – Сергій Гомон (Вінницька обл.)

Категорія «Фотографи-аматори»:

1 місце – Анастасія Дмитренко (Львівська обл.)

2 місце – Віктор Флентін (Хмельницька обл.)

3 місце – Єлизавета Миколенко (Донецька обл.)


Категорія «Діти до 16 років»:

1 місце – Микита Ігнатов (Чернігівська обл.)

2 місце – Катерина Волощук (Чернівецька обл.)

3 місце – Марко Заячук (Івано-Франківська обл.)

Інформація з сайту: http://noc-ukr.org


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Категорія: Всеукраїнські заходи | Переглядів: 319 | Додав: yulia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Мова
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Партнери і Спонсори

Новини НОК
Вітаємо!
Сьогодні: День Народження:
татьяна(41)
Вітаємо!


Олександр Майшев - 2010-2021Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок ©