Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2018 » Травень » 14 » У Чернігові пройшов міжнародний боксерський турнір «Король Рингу»
10:39
У Чернігові пройшов міжнародний боксерський турнір «Король Рингу»
Дев’ятий традиційний міжнародний турнір з боксу «Король Рингу» відбувся у Чернігові 9-10 травня 2018 року.
Змагання пройшли за підтримки Відділення НОК України в Чернігівській області, Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та Федерації боксу області.

Напередодні, 8 травня, відбулася процедура зважування: боксери познайомилися із своїми супротивниками.

Кожен з бійців – володар чемпіонських титулів різних змагань: чемпіонатів Європи, Азії, учасники Олімпіад.

Усього – чотири команди: збірні України, Молдови та Казахстану, окремо виступили спортсмени з Чернігова.

Билися у вагових категоріях 64, 69, 75, 81 та 91 кілограм. Проводилось десять двобоїв на день.

Отже, за результатами 2 днів:

1. Вагова категорія 64 кг. Не було рівних чемпіону Азії з Казахстану Сабіржану Абілову і медалісту Європи Михаїлу Квасюку (Молдова), котрі перемогли своїх суперників з міст України.

2. Вагова категорія 69 кг. Фінальний бій між Денисом Песоцьким (Чернігів) і Кайратом Сугуралі (Казахстан) завершився в нічию через травму боксера з Казахстану.

3. Вагова категорія 75 кг. Андрій Тимошенко з Новгород - Сіверського переміг у боксерів з Молдови та Казахстану і став чемпіоном.

4. Вагова категорія 81 кг. Чемпіоном став Данило Жасан (Чернігів).

5. Вагова категорія 91 кг. Тут був найбільш яскравий двобій турніру.
Ярослав Зубок (Чернігів) вирвав перемогу у чемпіона Казахстану Онталапа Рахманова у безкомпромісному поєдинку, котрий, без сумніву, міг стати окрасою чемпіонату світу і навіть Олімпійських Ігор! Перед цим Ярослав впевнено переміг Андрія Загального з Молдови і став чемпіоном ІХ турніру "Король Рингу"!

Під час фінальних боїв в рамках ІХ Міжнародного турніру з боксу «Король Рингу, віце – президент Кизил Ординської федерації боксу Казахстану Канат Кізатов подарував голові Чернігівської обласної державної адміністрації, голові Відділення НОК України в Чернігівській області Валерію Кулічу казахський національний костюм — чапан.

У свою чергу Валерій Куліч подарував Канату Кізатову національну українську вишиванку.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Категорія: Міжнародні заходи | Переглядів: 1170 | Додав: yulia | Теги: #chernigivnoc #спорт | Рейтинг: 0.0/0