Форма входу |
Гість
Група: Гість
Ми дуже раді, що ви завітали до нас. Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!
|
Статистика |

Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
|
Головна » 2025 » Липень » 4 » Спортивний тренер+
|
Другий тренінг в рамках програми «Спортивний тренер+» зібрав тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів міста Череігрва, щоб поглибити знання про особливості роботи з дітьми і молоддю в стресових умовах війни.
Захід реалізовується в рамках співпраці Національного олімпійського комітету України та Товариства Червоного Хреста України та організований відділенням НОК України в Чернігівській області спільно з Чернігівською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України .
Під час заходу учасники дізнаються, як стресові переживання впливають на поведінку та розвиток молоді, опанують принципи створення безпечного та підтримуючого спортивного середовища, а також ознайомляться з травма-інформованим підходом у роботі з молодими гравцями у стані дистресу.
Опанування техніки самодопомоги та самовідновлення допоможе спортивним наставникам наповнити себе енергією через власні ресурсні канали й побороти вигоряння та втому від співчуття.
Програму розроблено Фондом Олімпійського притулку спільно з Психосоціальним центром Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
По завершенню навчання всі учасники отримали сертифікати.
Як зазначалося, цей захід є важливим кроком у напрямку розвитку інклюзивного та безпечного спорту в регіоні, що сприяє не лише фізичному, а й психологічному благополуччю молоді.
Україна переможе 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Слава ЗСУ 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
|
Категорія: Всеукраїнські заходи |
Переглядів: 14 |
Додав: yulia
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
Календар |
« Липень 2025 » |
Пн |
Вт |
Ср |
Чт |
Пт |
Сб |
Нд |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | |
Партнери і Спонсори |


|
Вітаємо! |
Сьогодні: іменинників немає
|
|