П`ятниця, 19-Квітня-2024, 04:26| RSS

Головна » 2013 » Березень » 12 » Спортивні новини Борзнянщини
12:33
Спортивні новини Борзнянщини
На Борзнянщині триває волейбольний сезон. Цих вихідних свою першість розіграли дівчата та спортсмени- ветерани (вік учасників 35 років і ст.).
Серед дівчат краще всіх виступила збірна команда Височанського освітнього шкільного округу. Вихованки Миколи Помігалова та Володимира Шумяка (на фото) здобули переконливі перемоги у всіх проведених іграх. На другому місці команда Ядутинського освітнього шкільного округу, а третьому – Хорошеозерського.
А ось у ветеранському турнірі, який проводився вдруге взяли участь 4 команди. Краще всіх виступили спортсмени с.Кинашівки, які і здобули головний приз. На другому місці волейболісти с.Високого. Третє призове місце виборола команда с.Сиволож. Дуже приємно, що в цих населених пунктах продовжуються добрі традиції і є добротні молодіжні команди, які виступають у вищій лізі районної першості.

Проведено першість району зі стрільби із пневматичної зброї. Цього разу за перемогу змагалися 11 колективів фізичної культури. В загальнокомандному заліку перемогу здобула команда КФК «Борзнажитлосервіс». На другому місці представники колективу фізкультури «Будкомунсервіс», а третьому- держсільгосптехнікуму. В особистому заліку перемогу у стрільбі із пневматичної гвинтівки серед чоловіків здобув Олександр Кобець. Він же переміг і у стрільбі із пневматичного пістолета. А ось серед жінок у цих дисциплінах переможцями стали Ірина Івахно та Івахно Ярослава.

Дещо несподівано завершилася особисто-команда першість Борзнянського району з настільного тенісу. Фаворит змагань, збірна команда Носелівської сільської ради, цього разу стала другою. «Бронзові» нагороди виборола команда колективу фізкультури «Будкомунсервіс». А ось чемпіоном району стала команда Берестовецької сільської ради. В особистому заліку серед чоловіків переміг Юрій Курінський із Носелівки. Його партнер по команді Владислав Хоменко – другий, а берестов»янин Володимир Мороз – третій. Серед жінок не було рівних КМС із Берестовця Оксані Нерослик. Вікторія Стороженко із Кинашівки виборола «срібну» медаль, а Катерина Брязкало із Малої Загорівки – «бронзову».

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 997 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0