Користувачів: 0

Головна » 2013 » Січень » 30 » Спортивні новини Борзнянщини
11:44
Спортивні новини Борзнянщини
Стартував новий спортивний сезон на Борзнянщині. За традицією його відкрили міні-футболісти.
В першості району виявили бажання взяти участь 24 колективи. Нелегко було організаторам змагань, адже всі ігри (а змагання проходили по коловій системі) пройшли в спортивному залі Борзнянської ДЮСШ.
Серед команд вищої ліги звання чемпіона виборов борзнянський «Факел» (на фото: команда «Факел» зі своїм керівником Віктором Попком), що представляв колектив фізичної культури РВ ГУ МНС. Друге місце виборола сиволозька «Дружба», а «бронзові» медалі в минулорічного чемпіона - борзнянської «Юності».
Не менш напружено пройшли змагання і серед колективів першої ліги. На попередньому етапі змагань 16 колективів було розподілено на 2 підгрупи по 8 команд. За підсумками групових змагань визначилася шістка фіналістів, яка і визначила переможців. Перше місце вибороли футболісти малозагорівської «Зорі». Друге місце в команди РДУ ( що представляла колектив фізичної культури працівників райдержустанов), трете - в смолязької «Деметри».
Нагороди переможцям і призерам змагань вручили начальник відділу у справах молоді та спорту Сергій Іващенко, голова районної федерації футболу Володимир Лозицький та голова комітету міні-футболу районної федерації футболу Анатолій Пустовойт.

Завершилася третя клубна першість району з настільного тенісу, яка стартувала ще в грудні минулого року. Змагання пройшли в три ігрові тури. За підсумками змагань третій рік поспіль звання чемпіона виборола носелівська «Зірка» в складі КМС Владислава Хоменка та Юрія Курінського і Віталія Степанця. «Срібні» нагороди в малозагорівської «Зорі», а «бронзові» - в берестовецької «Юності». Всього в першості взяли участь 8 колективів.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1150 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0