П`ятниця, 26-Квітня-2024, 00:04| RSS

Головна » 2012 » Квітень » 1 » Спортивні новини Борзнянщини
16:13
Спортивні новини Борзнянщини
На базі ФК «Єдність» с. Плиски проведено районний відбірковий турнір Національного кубка з футболу серед школярів «Євро-2012».
Перед початком змагань його учасників привітали голова райдержадміністрації Анатолій Дробот, голова районної ради Борис Силко, начальник відділу в справах молоді та спорту Сергій Іващенко, начальник відділу освіти Лідія Ярошенко, директор дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Романенко. А щоб стимулювати юних гравців до перемог, кожній із семи команд- Шаповалівки, Кинашівки, Оленівки, Високого, Плисок, гімназії ім. П.Куліша та міської ЗОШ ім. Х.Алчевської керівники району подарували футбольні м`ячі.
Змагання тривали за олімпійською системою: програв-вибув. У напруженій боротьбі перемогу вибороли учні Борзнянської загальноосвітньої школи, котрі у фінальному матчі в серії пенальті подолали опір шаповалівців. По закінченню турніру подарунки всім командам вручив президент футбольного клубу «Єдність», депутат районної ради Олександр Попович (на фото: команда Борзнянської ЗОШ – переможець турніру)

В спортивному залі Борзнянського держсільгосптехнікуму проведено особисту першість Борзнянського району з вільної боротьби серед юнаків. Всього в заході взяли участь 35 спортсменів. В результаті проведених змагань переможцями і призерами у своїх вагових категоріях стали: Сергій Бишок, Олег Тимощенко, В»ячеслав Лищенко, Роман Сотник, Дмитро Коновал, Олександр Цепух. Всі вони нагороджені дипломами відповідних ступенів та пам`ятними медалями.

В приміщенні РЦСССДМ проведено особисту першість Борзнянського району з шашок. В змаганнях взяли участь 12 кращих спортсменів району. За підсумками весь п»єдестал пошани зайняли спортсмени із села Велика Загорівка. Зокрема чемпіоном став Владислав Федорченко (доречі кілька днів тому він брав участь в Чемпіонаті України серед юнаків, що проходив у Вінниці, і завоював високе четверте місце). «Срібну» медаль виграв Анатолій Федорченко, а «бронзовим» призером стала Вікторія Кондратенко.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 925 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0