П`ятниця, 19-Квітня-2024, 17:05| RSS

Головна » 2012 » Березень » 27 » Спортивні новини Борзнянщини
10:08
Спортивні новини Борзнянщини
В спортивному залі Борзнянського держсільгосптехнікуму проведено особисту першість Борзнянського району з пауерліфтингу серед юнаків.
Всього в заході взяв участь 41 спортсмен. В результаті проведених змагань переможцями і призерами у своїх вагових категоріях стали: Павло Коротенко, Олександр Дорош, Олег Равленко, Сергій Гримак, Ілля Мохно, Олег Хромець, Роман Волошин, Олександр Кушнір, Арсен Квацба,Олексій Кузьменко, Павло Кушнір, Павло Комашинський, Олександр Цепух, Владистав Войтенко. Всі вони нагороджені дипломами відповідних ступенів та пам`ятними медалями.

В районі проведена, вже п`ятнадцята за ліком, особиста першість з бадмінтону серед чоловіків. На цей раз за перемогу боролися 12 спортсменів. Вперше звання чемпіона Борзнянського району виборов викладач фізичного виховання держсільгосптехнікуму Іван Костючина. «Срібну» медаль виграв Сергій Дацько, а третім став Іван Антоненко.

Тривають Спортивні ігри Борзнянщині серед школярів, присвячені Року спорту та здорового способу життя. Цього разу першість з настільного тенісу, шахів та шашок розіграли учні семи загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст. Відмінно виступили в змаганнях школярі Малозагорівської ЗОШ, які здобули першість в турнірі з шахів та в змаганнях з настільного тенісу. А ось кращими в першості з шашок стали школярі села Забілівщина.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1047 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0