Вівторок, 23-Квітня-2024, 10:40| RSS

Головна » 2012 » Березень » 23 » Спортивні новини Борзнянщини
10:53
Спортивні новини Борзнянщини
В спортивному залі Борзнянського держсільгосптехнікуму пройшли районні змагання із силових видів спорту за Програмою Спортивних ігор Борзнянщини-2012.
Вже традиційно ці змагання виявили жвавий інтерес у його учасників.Успішно виступили в них фізкультурники ТОВ «Райсільбуд», які здобули перемогу в першостях із армспорту і гирьового спорту. А ось змагання з перетягування канату виграли представники колективу фізкультури «Борзнажитлосервіс». Слід відзначити і спортсменів села Петрівки, які на чолі із сільським головою Олегом Дейнекою, стали «срібними» призерами у всіх трьох видах програми. Переможцями і призерами змагань в особистому заліку стали: Анатолій Блоха, Дмитро Головань, Володимир Пилипенко, Сергій Дорогий, Михайло Люткевич, Сергій Петрук, Володимир Демченко, Віталій Гриненко, Сергій Пирковський, Олексій Кузьменко, Микола Нагорний. Нагороди переможцям і призерам змагань вручили голова РО ФСТ Колос Володимир Дубовик та голова районної федерації спортивних єдиноборств Іван Антоненко.

10 колективів фізкультури, 30 учасників взяли участь в особисто-командній першості Борзнянського району з настільного тенісу. В командному заліку впевнену перемогу здобула команда Носелівської сільської ради. На другому місці команда ТОВ "Райсільбуд" м. Борзна, а «бронзовим» призером стала команда Малозагорівської сільської ради. В особистому заліку серед чоловіків переможцями стали КМС Владислав Хоменко, Юрій Курінський, Віталій Чубатий. Серед жінок перемогли КМС Оксана Нерослик, Анжела Власюк, Катерина Брязкало. Нагороди переможцям вручив голова районної федерації настільного тенісу Микола Нерослик.

На базі Центру культури та дозвілля молоді села Кинашіки проведено командну першість Борзнянського району з більярду, в залік Спортивних ігор Борзнянщини-2012. За перемогу сперечалися 10 команд, а перемогу здобули представники колективу фіичної культури Управління газового господарства (голова КФК Віктор Кутер).

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1272 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0