П`ятниця, 19-Квітня-2024, 14:51| RSS

Головна » 2012 » Березень » 1 » Спортивні новини Борзнянщини
10:54
Спортивні новини Борзнянщини
Завершилася друга клубна першість Борзнянського району з настільного тенісу. Змагання, що стартували ще у грудні 2011 року, фінішували в спортивному залі держсільгосптехнікуму.
Другий рік поспіль звання чемпіона виборола носелівська «Зірка» у складі Владислава Хоменка, Юрія Курінського та Віталія Степанця. Друге місце в тенісистів «Зорі» із Малої Загорівки. Тростянський «Салют» виборов «бронзові» нагороди.

Завершилася першість Борзнянського району з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги. Протягом трьох тижнів 5 колективів по коловій системі виборювали чемпіонське звання. Переможцем змагань став борзнянський «Явір», який представляв колектив фізичної культури держлісгоспу. Друге місце завоювали волейболісти височанського «Колоса», а третє – миколаївського «Зеніту».

Проведено розіграш Кубка районної організації ФСТ «Колос» з міні-футболу. За перемогу змагалися 8 команд. Вперше переможцем турніру стали футболісти Петрівської сільської ради. На другому місці - футболісти села Сиволож, а на третьому – Комарівки.

Відбулася командна першість Борзнянського району з шашок. Звання переможців вибороли представники колективу фізичної культури Борзнянського міжрайонного управління водного господарства. На другому місці - шашкісти ТОВ «Райсільбуд», на третьому - Малозагорівської сільської ради.

В спортивному залі держсільгосптехнікуму проведено особисту першість Борзнянського району з шахів за участю одинадцяти спортсменів. Переможцем змагань став борзнянець Сергій Орла. Григорій Вінник виборов «срібну» медаль, а Михайло Кравченко із Великої Дочі став "бронзовим" призером.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1262 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 5.0/1