Користувачів: 0

Головна » 2011 » Листопад » 22 » Спортивні новини Борзнянщини
17:55
Спортивні новини Борзнянщини
В Плисках Борзнянського району проведено розіграш відкритого кубку Чернігівської області з футболу серед ветеранів (вік гравців 45 років і старше).
В змаганнях взяли участь шість ветеранських колективів. На попередньому етапі змагань вони провели одноколовий турнір у двох підгрупах за скороченим часом гри.
В підсумку у фіналі зустрілися команда м. Києва та ветерани чернігівської «Десни». Вигравши з рахунком 2:0, головний приз змагань здобули кияни.
Третє місце між собою поділили борзнянський «Темп-Ветеран» та ніжинський «Спартак». В змаганнях також взяла участь ще одна ніжинська команда та «Ветеран» з Корюківки.
Призи кращих гравців турніру отримали Святослав Петренко, Георгій Давидов, Леонід Приходько, Олексій Ракоїд, Леонід Косівцов.
Ці змагання були організовані спільно відділом в справах молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації, Борзнянською районною федерацією футболу та Чернігівською обласною федерацією футболу. Призи переможцям вручив голова ЧОФФ Геннадій Прокопович.

Проведено фінальні змагання першості Борзнянського району з шахів, шашок та настільного тенісу серед загальноосвітніх закладів І-ІІІ ступенів.
Переможцем змагань з настільного тенісу стала команда носелівської ЗОШ (вчитель фізичного виховання М. Курінський ). Змагання з шашок виграли великозагорівські школяри (вчитель фізичного виховання А. Федорченко ), а команда гімназії ім. П.Куліша стала першою в шаховому турнірі.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 1268 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 5.0/1