Субота, 27-Квітня-2024, 02:44| RSS

Головна » 2012 » Травень » 19 » Сім`я Лемеш з Чернігова стала третьою у фіналі Всеукраїнських змагань "Мама, тато, я - спортивна сім`я"
09:37
14-15 травня у Полтаві проходив фінал Всеукраїнських змагань "Мама, тато, я - спортивна сім`я", в якому взяли участь і представники Чернігівської області - родина Лемеш.
Спортивна програма фінального етапу складалася з 8 комплексних естафет. 14 травня відбулись змагання у чотирьох естафетах на воді у відритому басейні, а
15 травня на стадіоні були проведені заключні чотири види змагань та нагородження переможців. Крім того, була організована і культурна програма - протягом трьох днів учасники фестивалю відвідали визначні місця Полтавщини та взяли участь в культурно-розважальній програмі яка відбулась в Будинку культури за участі дитячо-юнацьких художніх колективів.
А за результатами змагань перемогу здобула родина Луць з міста Южне Одеської області. Радує, що сім`я з Чернігівщини мала всі шанси на загальну перемогу, але здобула призове третє місце. Вітаємо!

Категорія: Всеукраїнські заходи | Переглядів: 1244 | Додав: ArtemShirokiy | Рейтинг: 0.0/0